in

Fanúšikovia Netflixu tvrdia, že našli seriál, ktorý je lepší ako Game of Thrones. Konečne vraj dostáva dostatočnú slávu (+ trailer)

Fanúšikovia Netflixu sú nadšení, keďže ľudia podľa nich konečne objavili skrytý drahokam – seriál, ktorý je podľa nich ešte lepší než Game of Thrones. Prekonať Hry o Tróny je pritom náročné, keďže tento seriál je stále najsledovanejším seriálom HBO, pričom získal 59 cien Primetime Emmy, čo je najviac za dramatický seriál. Píše o tom LADBible.

Seriál s názvom Black Sails bol prequelom ku klasickému románu Roberta Louisa Stevensona, ‚Ostrov pokladov‘ z roku 1883. Šou od STARZ sa „zameriava na príbehy kapitána Flinta, ktorý má v celej Západnej Indii povesť najbrilantnejšieho a najobávanejšieho zo všetkých pirátov Zlatého veku“.

Zdroj: STARZ

Oficiálna synopsa znie: „Píše sa rok 1715, a keď Flint bojuje o prežitie ostrova New Providence – zhýralého raja, ktorý sa hemží pirátmi, prostitútkami, zlodejmi a hľadačmi šťastia – v dôsledku hrozieb zo strany britských a španielskych síl sa spojí s Eleanor Guthrie, dcérou miestneho kráľa, aby ulovil najvyššiu cenu a zabezpečil prežitie svojho ľudu.“

„Stoja mu však v ceste súperiaci kapitáni, Eleanorin dotieravý otec a možno najväčšia prekážka zo všetkých: John Silver, mladý, rýchlo hovoriaci, autority opovrhujúci námorník, ktorý sa nedávno pridal do Flintovej posádky.“

Black Sails sa vysielal v rokoch 2013 až 2017 a k hereckému obsadeniu patrili mená ako Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy, Tom Hopper.

Hoci sa vysielali len štyri série – v porovnaní s ôsmimi sériami GoT – diváci Netflixu hovoria, že je to „niekedy lepšie ako Game of Thrones“.

Celú túto konverzáciu započal fakt, že od januára 2024 bude tento seriál na Netflixe vo Veľkej Británii. To hneď zaujalo fanúšikov a napríklad jeden z nich na Twitteri napísal: „Black Sails je konečne na Netflixe a ak ste ho nevideli, je lepší ako Game of Thrones, je to reálne 10/10 šou.“

„Nikdy neprestanem odporúčať Black Sails. Je to v podstate Game of Thrones, ale s pirátmi,“ dodal druhý.

„Veľký rozdiel v rozpočte a širšie obsadenie pomáha udržať si GOT lepšie hodnotenie, ale BS má svoje vlastné silné stránky,“ pridáva sa tretí.

Či Netflix neskôr pridá tento seriál do repertoáru aj v iných častiach sveta, je otázne a odpoveď ukáže len čas.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Xxx
6 mesiace dozadu

Blud Black sails som pozeral od prvej série a síce yo bol v celku dobrý seriál game of thrones nikdy v ničom neprekonal

Zeleznykon
6 mesiace dozadu

Samozrejme nesmie chybat propagacia lgbt