in

Film „A Sacrifice“ pripomenul Sadie Sink a Ericovi Banovi obete v skutočnom živote

Hviezdy Sadie Sink a Eric Bana povedali, že ich nový film „A Sacrifice“, ktorý sa objaví v kinách už v piatok, im pripomenul skutočné obete, ktoré každý z nich priniesol.

Triler je o americkom otcovi a dcére, ktorí sa chytia do pasce kultu v Berlíne. Bana, 55, hrá psychológa Bena, ktorý je autorom kníh o kultoch, a Sink, 22, hrá jeho dcéru Mazzy. Sink povedal, že akýkoľvek úspech si vyžaduje určitú obetu.

„Myslím si, že čím je niečo väčšie, tým je to účinnejšie, tým viac obetí pre to musíme urobiť,“ povedala Sadie pre UPI v nedávnom rozhovore pre Zoom. „Najmä práve teraz chceme mať všetci pocit, že sme súčasťou niečoho.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa A Sacrifice (@asacrificemovie)

Kult vo filme vyžaduje obete, ktoré by mohli byť samotnými životmi ich členov. Na oplátku im sľubuje, že prispením budú súčasťou väčšieho dobra, ktoré umožní pár vyvoleným prežiť planetárny kolaps.

„Pri tak veľkom probléme sa môžeme cítiť dosť bezmocní a malí, takže sa spoliehame na tento druh charizmatických vodcov,“ povedala Sink. „Je to veľmi zlomyseľný uhol, ktorý tento konkrétny kult vo filme zaujíma.“

Zdroj: Erik Mclean/Pexels

Hoci kult v A Sacrifice posúva svoju misiu do strašných extrémov, Sink povedala, že medzi jej obete patria tie, ktoré ona a jej rodina priniesli pre svoju kariéru. Sink začala pravidelne hrať vo veku 11 rokov.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre