in

Film Back to Black: zverejnený prvý trailer k životopisnému filmu o Amy Winehouse

Prvý pohľad na Back to Black, pripravovaný životopisný film o Amy Winehouse, bol zverejnený pred premiérou filmu v apríli.

Film režírovala Sam Taylor-Johnson, ktorej naštudovanie raných rokov Johna Lennona Nowhere Boy prinieslo značný ohlas. Vo filme hrá nováčik Marisa Abela ako Winehouse, londýnska soulová speváčka, ktorá sa preslávila debutovým albumom Frank v rokoch 2003 a 2006.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amy Winehouse (@amywinehouse)

Back to Black je nikdy predtým nevídaný pohľad na skorý vzostup Amy Winehouse k sláve a vydanie jej prelomového štúdiového albumu Back to Black. Film rozprávaný z pohľadu Amy je neospravedlňujúcim pohľadom na ženu, ktorá stojí za fenoménom, ktorý inšpiroval jeden z najlegendárnejších albumov všetkých čias.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Amy Winehouse (@amywinehouse)

Speváčka a skladateľka bojovala so závislosťou a prenikaním do tlače a zomrela vo veku 27 rokov v roku 2011 na otravu alkoholom.

Film schválila a požehnala nadácia Winehouse, na ktorú dohliada Amyin otec Mitch, ktorého vo filme hrá Eddie Marsan; trailer ukazuje, ako si dáva tetovanie s nápisom „Daddy’s girl“ na ľavej ruke.

Zdroj: Fionn Kidney/Flickr

Lesley Manville hrá spolu s Amyinou babičkou, Cynthiou (ktorej meno mala napísané na pravej ruke) a Jack O’Connell ako jej manžel v rokoch 2007-2009, Blake Fielder-Civil.

Film by mal mať premiéru v apríli tohto roku.

1. Zdroj                     2. Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Stará rozbitá loď sa stala hviezdou sociálnych sietí najmä v Californii

Fotografie zvierat, ktorých genetické mutácie len pridali k ich šarmu