in

Film „Deadpool & Wolverine“ spája Ryana Reynoldsa a Hugha Jackmana v nepriateľskom súboji

Pre Ryana Reynoldsa je najnovší trailer k Deadpoolovi a Wolverinovi šancou pre divákov vidieť dve hlavné postavy spolu. Pár, ktorý spojiť trvalo sedem rokov a veľa žobrania, aby sa Hugh Jackman vrátil ako Wolverine.

Pred novým trailerom sa Reynolds podelil o post-creditovú scénu z Deadpool 2 (2018), ktorá ukázala, že Deadpool cestuje časom, aby „vyčistil časové línie“ – čo zahŕňalo opravu niektorých chýb z Reynoldsovej vlastnej filmografie.

Zdroj: Axellmejiart/Pexels

Medzi nimi bol aj X-Men Origins: Wolverine (2009), v ktorom si zahral Jackman a Reynolds v ňom vystupoval ako Wade Wilson. Film bol široko sledovaný, najmä kvôli vyvrcholeniu, ktoré zahŕňalo Wadea Wilsona so zašitými ústami – čo je obzvlášť urážlivé pre fanúšikov komiksov vzhľadom na to, že Wilson je známy tým, že je taký zhovorčivý charakter.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sway’s Universe (@swaysuniverse)

Reynolds už dlho chcel, aby sa Jackman objavil vo filme Deadpool, a hoci Jackman odišiel z Wolverina s Loganom z roku 2017, austrálsky herec sa nakoniec rozhodol vrátiť. Shawn Levy je pri kormidle nového filmu, ktorý do kín dorazí 26. júla a je prvým filmom Marvel Studios s hodnotením R.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa COMPLEX (@complex)

Šéf Marvelu Kevin Feige tento projekt predstavil na CinemaCon začiatkom tohto mesiaca, kde zvyčajne čistý manažér priniesol niekoľko F-bômb na počesť hodnotenia R. Feige povedal: „Je to úžasné.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre