in

Nový seriál od Netflixu získava samé pozitívne ohlasy. Je založený na skutočných udalostiach (+ trailer)

Možno sa na prvý pohľad zdá ako prvoplánový seriál o mužovi, ktorého prenasleduje žena, v skutočnosti je to príbeh dvoch zlomených ľudí, ktorí sa navzájom ničia a tak nie je pre každého.

Zdroj: Netflix

Seriál Sobík (Baby Reindeer) sa len nedávno objavil na Netflixe a už získava ovácie. Táto dráma je pritom natočená podľa skutočných udalostí a zanecháva v ľuďoch zvláštne pocity.

Oficiálny popis znie: „Komik v kríze prejaví láskavosť žene, ktorá nie je v dobrej situácii. Ona sa však doňho zaľúbi a obom prevráti život naruby.“

Krátky seriál má 7 epizód a dokopy nemá ani 4 hodiny. Aj za tento krátky čas však stihol zachytiť niekedy až nerealistické udalosti, ktoré je až náročné sledovať.

Zdroj: Netflix

Rozšírený popis znie: „Príbeh sleduje pokrivený vzťah spisovateľa a umelca Richarda Gadda s jeho prenasledovateľkou a vplyv, ktorý to na neho má, keď je nakoniec nútený čeliť hlboko pochovanej, temnej traume.“

V seriáli si zahrali Richard Gadd, Jessica Gunning, Danny Kirrane, Hugh Coles, Nava Mau, Tom Goodman-Hill, Jamie Michie, Charlie Bentley a Joe Bone.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre