in

Trailer k trileru Pasca (Trap) predstavuje Josha Hartnetta ako sériového vraha

Spoločnosť Warner Bros. vo štvrtok zverejnila upútavku na najnovší triler M. Night Shyamalan, Trap, s Joshom Hartnettom, Arielom Donoghue a Salekou Shyamalan.

Pripravovaný film predstaví Hartnetta ako sériového vraha na koncerte popovej hviezdy. Trap sleduje otca a dospievajúcu dcéru na popovom koncerte, kde si uvedomia, že sú v centre temnej a zlovestnej udalosti.

Spoločnosť Warner Bros. ponúkla prvý pohľad na film na tohtoročnom CinemaCon začiatkom tohto mesiaca a vo štvrtok zverejnila trailer na sociálnych sieťach.

Zdroj: Wendy Wei/Pexels

Trailer zobrazuje postavu Hartnetta s jeho dcérou Jody (Donoghue) na koncerte popovej hviezdy Lady Raven (hrá ju Shyamalanova dcéra a R&B speváčka Saleka).

Keď Hartnett odíde na toaletu, nájde skupinu federálnych agentov, ktorí hľadajú sériového vraha, ktorého pracovník koncesie nazýva „Mäsiar“, pomenovaného podľa spôsobu, akým chodí a seká ľudí.

Zdroj: Danny Harrison/Flickr

„Tam, kde píšem a režírujem, je môj domov,“ povedal Shyamalan v čase sťahovania. „Disney a Universal, kde som nakrútil väčšinu svojich filmov, budú pre mňa vždy domovom a rodinou. Warner Bros. má za sebou bohatú kinematografiu. Prostredníctvom svojich nedávnych skúseností spoločnosť znovuobjavila svoju lásku a vplyv divadelnej skúsenosti. Keď filmy uspejú v kinách, vyhrávame všetci. Verím, že David Zaslav, Michael De Luca a Pam Abdy sa venovali jedinečným filmárom a na ďalšie roky napĺňali kiná po celom svete.“ Trap príde do kín 9. augusta.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre