in

Tomuto seriálu o zombíkoch dali kritici 100-percentné skóre. Donúti vás zamyslieť sa nad smrťou (+ trailer)

Seriálov o zombíkoch je mnoho. Klasikou je The Walking Dead, ale populárnymi sú tiež Ash vs Evil Dead a In the Flesh. Jeden však kritikov zaujal ešte o čosi viac a nevedia si ho vynachváliť. Vysoké hodnotenia mu navyše dali aj diváci.

Zdroj: IMDb

Seriál Znovuzrodení (The Returned/ Les Revenants) je francúzsky seriál z roku 2012. Tento mysteriózny triler, v ktorom napätie neustále stúpa a pridávajú sa strašidelné prvky, má dokopy 2 série a každá má 8 epizód.

Oficiálny popis znie: „V malom francúzskom horskom mestečku, kde sa všetci navzájom poznajú, sa mŕtvi začnú nevysvetliteľne vracať, akoby k ich smrti nikdy nedošlo. Obyvatelia mestečka sú nútení konfrontovať sa so svojou ťažkou minulosťou a snažia sa pochopiť tento jav.“

V seriáli hrajú Frédéric Pierrot, Samir Guesmi, Guillaume Gouix, Anne Consigny, Clotilde Hesme, Céline Sallette, Pierre Perrier, Ana Girardot, Jérôme Kircher, Pierre Rochefort, Jenna Thiam, Carole Franck, Alain Blazquez, Victor Chambon a Claude Lévèque.

Zdroj: IMDb

Rozšírený popis nie: „V malom francúzskom horskom mestečku, ktorému dominuje umelé jazero s obrovskou priehradou, sa stane zázrak. V uliciach sa začnú objavovať ľudia, ktorí sú už roky mŕtvi. Napriek tomu, že zomreli už dávno, si však svoju smrť neuvedomujú a navyše ani nezostarli. Mestečko tak čaká náročná úloha začleniť domnelých mŕtvych späť do spoločnosti a zároveň prísť na koreň toho, čo stojí za týmto neuveriteľným fenoménom.“

A hoci už takto seriál vyvoláva diskusie o smrti a tom, ako sa ľudia vyrovnávajú so smrťou ich blízkych, napätie a strach ešte zintenzívnia, keď komunitou otrasie hrozný pokus o vraždu mrazivo pripomínajúci prácu sériového vraha z minulosti.

Zdroj Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre