in

Film „Monkey Man“ prináša brutálnu akciu + OFICIÁLNY TRAILER

Už nejaký čas vieme, že Dev Patel pripravoval svoj debutový film ako scenárista-režisér-producent ktorý stál za kamerou, ale aj pred ňou. A hoci všetci milujeme Deva Patela zo zrejmých dôvodov – národný poklad, fenomenálny herec, neuveriteľné vlasy – je naozaj potešením oznámiť, že Monkey Man vyzerá smiešne vzrušujúco.

Jeho film, produkovaný nikým iným ako Jordanom Peele pod hlavičkou Monkeypaw, vyzerá ako pulzujúci thriller, ktorý sa môže pochváliť brutálnymi akčnými rytmami – s Patelovým nemenovaným „Kidom“, ktorý sa postavil, aby zlikvidoval hanebné sily, ktoré mu spôsobili život v biede.

Monkey Man bude kinetická jazda s bojovými scénami, ktoré vyvolávajú trhanie – vezmite si napríklad moment, keď Kid strčí tvár nepriateľa na horiaci gril a okamžite mu rozbije o hlavu fľašu vysoko horľavého chlastu. Je to vizuálna istota, temný a takmer hororový tón konania a zúrivý výkon samotného muža.

Zdroj: Gordon Correll/Flickr

Tu je oficiálna myšlienka filmu: „Inšpirovaný legendou o Hanumanovi, ikone stelesňujúcej silu a odvahu, Monkey Man-a hrá Patel ako Kid, anonymný mladý muž, ktorý sa živí skromným životom v podzemnom bojovom klube, kde noc čo noc nosí goriliu maska, je až do krvi zbitý populárnejšími bojovníkmi kvôli peniazom. Po rokoch potláčaného hnevu Kid objaví spôsob, ako preniknúť do enklávy zlovestnej mestskej elity. Keď sa prevalí jeho trauma z detstva, jeho záhadne zjazvené ruky rozpútajú výbušnú kampaň odplaty, aby vyrovnali skóre s mužmi, ktorí mu všetko zobrali.“

Zdroj: Universal Pictures/Youtube

Zdá sa, že Monkey Man príde na obrazovky 5. apríla – prinajmenšom v Spojených štátoch, pričom britský trailer sľubuje, že „čoskoro“ príde aj na naše obrazovky. Ak ste fanúšikmi Deva Patela ako úžasného herca, predstavte si ho ako neuveriteľne vzrušujúceho filmára.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre