in

Poznáme dátum premiéry seriálu We Were the Lucky Ones s Joey King a Loganom Lermanom

Film We Were the Lucky Ones je natočený podľa bestselleru Georgie Hunterovej a hovorí príbeh o prežití rodiny počas druhej svetovej vojny. Píše o tom ELLE.

Keď producentka Erica Lipez prvýkrát dostala kópiu knihy Georgia Hunterovej We Were the Lucky Ones, prečítala ju za 24 hodín. „Zadržiavala som dych. Bol to jeden z najúžasnejších rodinných príbehov, aké som kedy čítala,“ hovorí pre ELLE.com. Bestseller, ktorý pôvodne vyšiel v roku 2017, sleduje židovskú rodinu žijúcu v Poľsku, ktorá sa rozdelila na začiatku druhej svetovej vojny, a ich neuveriteľnú roky trvajúcu cestu za prežitím a opätovným zjednotením, ktorá sa rozšírila na celý kontinent. Príbeh je založený na vlastnej rodine autorky.

„Je to neuveriteľný príbeh o prežití, ktorý trvá deväť rokov, štyri kontinenty a zavedie nás z Poľska na Sibír, do Francúzska, do západnej Afriky, do Brazílie,“ vysvetlila producentka.

Zdroj: HULU

Joey King bola niekto, koho od začiatku považovali za Halinu, najmladšiu zo súrodencov Kurcových a pre divákov za vstupný bod na cestu rodiny. „Je to pre ňu neuveriteľný druh príbehu o dospievaní. Myslím, že na začiatku vojny má 21 a na konci okolo 28. V Haline je práve taká sila, inteligencia, humor a ctižiadostivosť, o ktorých sme mali pocit, že vieme, že ich Joey dokáže stvárniť“ hovorí Lipez. „Myslím, že to urobila a práca s ňou bola výnimočná.“

Logan Lerman hrá Addyho, jedného z Halininých bratov, dobrodružného skladateľa a inžiniera – postavu podľa skutočného Hunterovho starého otca.

„V mnohých ohľadoch je veľmi podobný Joey. V seriáli sú súrodencami a v rodine sú vždy opisovaní ako pomyselné dvojčatá. A medzi Joeym a Loganom je v reálnom živote trochu tejto energie.“ Dvojica predtým spolu hrala vo filme Bullet Train z roku 2022 a sú dlhoročnými priateľmi.

Zdroj: HULU

Účinkujú tiež Hadas Yaron ako Halinina sestra Mila Kurc, Henry-Lloyd Hughs ako Genek Kurc, Amit Rahav ako Jakob Kurc, Sam Woolf ako Adam Eichenwald, Anita Adam Gabar ako Anna Tatar, Michael Aloni ako Selim, Moran Rosenblatt ako Herta, Eva Feiler ako Bella Tatar, Lior Ashkenazi ako otec Sol Kurc, Robin Weigert ako matka Nechuma Kurc a Ido Samuel ako Isaac.

Film začali nakrúcať v decembri 2022 a skončili na jar 2023. Natáčalo sa hlavne v Rumunsku, aj keď má reprezentovať Poľsko, Francúzsko a východnú Európu. A natáčali aj v Malage a Cádize v Španielsku pre scény odohrávajúce sa v Brazílii, západnej Afrike a Taliansku.

Seriál bude mať na Hulu premiéru 28. marca.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre