in

Film o prípade Anny Stubblefield „Tell Them You Love Me“ vzbudil vlnu kontroverzie + TRAILER

Film podľa skutočného prípadu podnietil vlnu kontroverzie po tom, čo sa dostalo na povrch, že biela profesorka mala vzťah so svojim čiernym študentom s detskou mozgovou obrnou. Jeho matka tvrdí, že jej syn nebol schopný súhlasu, čo vedie k celonárodnej diskusii o dynamike moci, postihnutí a rase.

Film Tell Them You Love Me dokumentuje skutočný príbeh Anny Stubblefield a Derricka Johnsona. Dokument podrobne opisuje prípad Anny Stubblefieldovej, profesorky etiky z Rutgers University-Newark, pôvodne odsúdenej v roku 2015 za sexuálne napadnutie Derricka Johnsona, neverbálneho muža s detskou mozgovou obrnou.

Obaja sa stretli v roku 2009 prostredníctvom svojho brata Johna Johnsona, študenta profesorky Stubblefieldovej. Potom, čo John Johnson oslovil profesorku, vtedy 41, ohľadom stavu svojho brata, Stubblefield ponúkla pomoc Derrickovi Johnsonovi, vtedy 30, s jeho komunikačnými schopnosťami.

Zdroj: XXSS IS BACK/Pexels

Čoskoro sa naučil používať klávesnicu s LED obrazovkou na písanie a s pomocou Stubblefieldovej začal chodiť na univerzitu. Počas ich spoločného času Stubblefieldová hovorí, že sa do seba zamilovali a mali konsenzuálny sexuálny vzťah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa O FUTURE (@o_future_)

Matka Derricka Johnsona, Daisy Johnson, však hovorí, že jej syn nemal schopnosť zapojiť sa do fyzickej alebo emocionálnej intimity a rozsah, v akom s ňou komunikoval pomocou klávesnice, by nebol možný, pokiaľ by s ním Stubblefieldová nemanipulovala. Film sleduje začiatok spoločného času Derricka Johnsona a Stubblefieldovej, kým bola Stubblefieldová vydatá, a súd, ktorý nasledoval.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre