in

Film podľa románu Johna Greena „Turtles All The Way Down“ hovorí o postcovidovej dobe + TRAILER

Autor John Green je známy svojimi knihami (ktoré dostali aj filmové spracovanie) Na vine sú hviezdy, Papierové mestá, Kam zmizla Aljaška a mnoho ďalších. Preto nie je prekvapením, že aj jeho ďalšia kniha sa dočkala filmového spracovania.

John hovorí, že si myslí, že filmová verzia Turtles All the Way Down, ktorá vychádza v období po pandémii COVID, môže byť ešte relevantnejšia, ako bola jeho kniha, keď vyšla v roku 2017.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Turtles All The Way Down (@tatwdmovie)

Kriticky uznávaná romantická dráma, ktorá sa práve vysiela na Maxe, hrá Isabela Merced ako Aza, 17-ročná žena trpiaca ochromujúcou úzkosťou a obsedantno-kompulzívnou poruchou, ktorá narúša jej schopnosť zbližovať sa s ľuďmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Penguin Teen (@penguinteen)

Cree hrá Azinu slobodomyseľnú a podpornú najlepšiu kamarátku Daisy a Felix Mallard hrá Davisa, bohatého fešáka, ktorý ju zbožňuje, aj keď jej stav znamená, že fyzicky ochorie pri predstave, že by ho pobozkala. Účinkujú aj Maliq Johnson, Poorna Jagannathan, Judy Reyes a J. Smith-Cameron.

Zdroj: Gage Skidmore/Flickr

Green povedal, že to, na čom mu najviac záležalo, nebola kontinuita deja, ale kontinuita témy. „Skutočne som chcel, aby zobrazenie OCD a celkový tón knihy boli o tom, ako nejako prežiť, a to je niečo, čoho som sa veľmi obával, pretože z historického hľadiska Hollywood nie vždy odvádzal najlepšiu prácu pri zobrazovaní duševnej choroby,“ dodal. „Našťastie sme mali Hannah, ktorá vo filme nechala všetko, čo som si chcel ponechať a ešte viac.“ 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre