in

Vychádza dokument, ktorý hovorí o múze kapely Rolling Stones „Catching Fire: The Story of Anita Pallenberg“

Dokument o Anite Pallenberg ukazuje, ako táto žena ovplyvnila tvorbu legendárnej kapely Rolling Stones a ako vtedy vo svete žiarila a ľudia ju milovali. Pokúsila sa však rozbiť kapelu?

Tvorcovia dokumentárneho filmu uviedli, že chcú ukázať, ako spracovali námet múzy legendárnej kapely The Rolling Stones. Marlon Richards, Pallenbergovej syn s Keithom Richardsom, poskytol filmárom Alexis Bloom a Svetlana Zill úryvky z Pallenbergovej nikdy nedokončenej monografie a 8 mm film natočený počas turné Rolling Stones.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anita Pallenberg (@anitapallenbergarchives)

„Vždy bola nepochopená,“ povedal Marlon Richards UPI v telefonickom rozhovore. „Keď skonala, nachádzali sme o nej stále viac materiálu, tak sme sa rozhodli, že teraz je ten čas.“

Marlon Richards uviedol, že neochota jeho mamy verejne hovoriť o svojich vzťahoch s Brianom Jonesom a Keithom Richardsom pred jej smrťou v roku 2017 umožnila fanúšikom špekulovať, že sa Pallenbergová pokúsila rozbiť kapelu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anita Pallenberg (@anitapallenbergarchives)

Marlon Richards povedal, že životopis Simona Wellsa o Pallenbergovej obsahuje nepravdivé informácie. „Myslím si, že Wells vykonal celý svoj prieskum na Googli,“ povedal Marlon Richards.

Marlon Richards povedal, že celebrita, ktorá najviac znie ako Pallenbergová, je Sophia Loren. Johansson však stelesňuje Pallenbergovej hlas, aj keď s americkým prízvukom, povedali spolu s filmármi.

Zdroj: JennaMandaglio/Deviantart

Zill povedal, že sa pokúsili zachytiť Pallenbergovej nemecký a taliansky prízvuk, ale Johansson najlepšie stelesnil obraz Pallenbergovej, ktorý vytvorili.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre