in

Hugh Jackman hviezdi v novom filme „The Death of Robin Hood“ (Smrť Robina Hooda)

Príbeh Robina Hooda poznáme všetci. Ak ste ho nevideli, minimálne viete, o čom to približne je. Ale to, čo sa dialo po zločinnom a vražednom živote tohto hrdinu vieme veľmi málo. Práve toto nám ukáže nový film Smrť Robina Hooda.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa medievalbook_ (@medievalbook_)

Hugh Jackman a Jodie Comer si zahrajú v novom filme Smrť Robina Hooda. Deadline v piatok oznámil, že Jackman a Comer sa pripojili k pripravovanému projektu režiséra Pig and A Quiet Place: Day One Michaela Sarnoskiho. Variety správu potvrdili.

Zdroj: The Tony Awards/Wikimedia

Smrť Robina Hooda je temným pretvorením príbehu Robina Hooda, v ktorom sa postava potýka so svojou minulosťou po živote v zločine a vražde. Jackmanov Robin Hood je bojom opotrebovaný samotár, ktorý sa ocitá vážne zranený v rukách záhadnej ženy, ktorá mu ponúka šancu na záchranu,“ uvádza sa v oficiálnom popise. Výroba sa začne vo februári 2025.

Zdroj: Olaf1541/Wikimedia

„Bola to neuveriteľná príležitosť znovuobjaviť a čerstvo inovovať príbeh, ktorý všetci poznáme o Robinovi Hoodovi,“ uviedol Sarnoski vo vyhlásení. „Zabezpečiť perfektné herecké obsadenie na transformáciu scenára na plátno bolo nevyhnutné. Nemôžem byť viac nadšený a dôverovať Hughovi a Jodie, že tento príbeh oživia silným a zmysluplným spôsobom.“

Zdroj: Eva Rinaldi/Wikimedia

Smrť Robina Hooda bude predstavená na filmovom trhu v Cannes, pričom celosvetové práva na predaj bude mať na starosti WME Independent. Jackman si zahrá aj s Ryanom Reynoldsom v pripravovanom filme Deadpool & Wolverine, zatiaľ čo Comer sa objaví po boku Austina Butlera a Toma Hardyho vo filme The Bikeriders.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre