in

Zrodenie sveta a biblické postavy, ako ste ich ešte nevideli. Tento film nepochopí každý divák (+ trailer)

Existujú filmy pre skutočných filmových fajnšmekerov. Pre tých, ktorí v nich budú hľadať skryté významy a metafory a zasvätia svoj čas neustálemu pozeraniu týchto diel, aby odhalili ich tajomstvá. Práve týmto ľuďom by sme odporučili tento film.

Zdroj: IMDb

Film matka! (mother!) pochádza z roku 2017 a je označovaný za podobenstvo. Film je psychologickou drámou, no pre niektoré aspekty spadá aj pod žáner hororu.

Oficiálny popis znie: „Vzťah manželov je vystavený skúške, keď do ich domu prídu nepozvaní hostia a narušia ich pokojnú existenciu.“

Zdroj: IMDb

Rozšírený popis znie: „Najhorší zvuk, ktorý môžete v raji počuť, je klopanie na dvere. Jennifer Lawrence a Javier Bardem hrajú v hlavných úlohách mother! manželský pár, ktorého idylické spolužitie v krásnom dome v lone prírody narúša čoraz viac nepozvaných hostí.“

A hoci by sme vám o filme radi povedali viac, nechceme vám pokaziť jeho sledovanie. Názov tohto článku prezrádza tak akurát a pomôže vám tento film pochopiť dostatočne na to, aby ste si ho vedeli užiť. Môžeme vás však uistiť, že rozhodne nenájdete všetky skryté metafory počas prvého pozerania. 

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre