in

Finančná domina – ľudia mi posielajú 1 500 dolárov mesačne, aby sa cítili finančne ovládaní

Dnes už 30-ročná Hope Vicious sa ako 18-ročná začala živiť videami so sexuálnym obsahom. Tento spôsob zárobku sa jej však nepáčil a po dvoch rokoch sa rozhodla preskúmať iné potenciálne ľudské fetiš praktiky, na ktorých by mohla začať zarábať.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hope Vicious (@hopevicious)

Narazila tak na možnosť privyrábania si ako finančná domina. So zákazníkmi sa stretáva online aj v realite, niektorí jej ale platia za to, že ich ignoruje. Predstavte si, že vám niekto posiela peniaze za… doslova nič. Prečo nám nikto nepovedal, že zarábať peniaze je takto jednoduché?

Zdroj: Pexels / Karolina Grabowska

Väčšina finančne submisívnych klientov sa psychicky uspokojí tým, že niekomu peniaze jednoducho pošlú. Niektorí dokonca posielajú určitú sumu niekoľkokrát za sebou v priebehu jedného sedenia s Hope, a výmenou za to nepožadujú nič alebo len pár správ v chate.

Na reálnych stretnutiach s klientmi sa už finančná domina približuje tej klasickej, Hope si napríklad necháva bozkávať nohy alebo klientov uráža. Online stretnutia prebiehajú v podobe ignorácie alebo verbálneho urážania, a dokonca im občas poskytuje vycenzúrované fotky.

Zdroj: Pexels / Kitsune

Jej priateľ ju v tejto kariére podporuje a občas ju na stretnutiach sprevádza pre jej bezpečnosť. Dokonca zákazníci občas zaplatia aj jemu, ak majú chuť ho do stretnutia s dominou nejakým spôsobom zapojiť.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hope Vicious (@hopevicious)

Väčšina jej klientov sú samozrejme muži, ale jej služby si už kúpili aj nejaké ženy a nebinárne osoby. Niektorým zákazníkom Hope dovolí stať sa niečím ako jej VIP klientom. Týchto ľudí nazýva „owned subs“. Owned v tomto prípade znamená, že ich Hope „vlastní“.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hope Vicious (@hopevicious)

Títo klienti musia Hope posielať 100 dolárov týždenne navyše k štandardným službám, ktoré od nej požadujú. To znamená, že jej posielajú peniaze za urážky, stretnutia, ignoráciu a podobne, a navyše platia týždenne za to, že sú na jej VIP liste.

Zdroj: Pexels / Lukas

Hope si spomína na svojho prvého zákazníka. Nechal sa vláčiť po nákupnom stredisku, kúpil jej priateľovi nové tenisky, Hope nakúpil nové oblečenie a obom im kúpil niekoľko videohier. Od svojich klientov Hope očakáva až 1 500 dolárov mesačne.

Na Vianoce si od svojich klientov určite vypýta Rolex hodinky a na narodeniny si plánuje vypýtať nové BMW.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre