in

Hoci bol skvelý v Priateľoch, v tomto seriáli vraj Matt LeBlanc zabodoval ešte viac. Odrovná vás svojím humorom (+ trailer)

Skvelý bol v Priateľoch a humor predviedol aj vo vlastnom seriáli Joey. Potom však prišiel ešte jeden seriál, ktorý však nie je až tak známy.

Zdroj: Showtime

Seriál Epizódy (Episodes) vyšiel prvýkrát v roku 2011 a posledná piata séria vyšla v roku 2017. Komediálny seriál pritom vytvorili Jeffrey Klarik a David Crane, ktorý patrí aj k tvorcom Priateľov.

Oficiálny popis znie: „Dvojica britských televíznych producentov sa presťahuje do Hollywoodu, aby exportovala svoj najpopulárnejší seriál, a zistí, že to nie je to, čo očakávali.“

V komédii si okrem Matta LeBlanca zahrali aj Stephen Mangan, Tamsin Greig, John Pankow, Kathleen Rose Perkins, Mircea Monroe, Daisy Haggard, Genevieve O’Reilly a Jacob Anderson.

Zdroj: Showtime

Rozšírený popis znie: „Britský manželský a komediálny pár dostane šancu vytvoriť novú verziu svojho populárneho seriálu pre americkú televíziu. Spočiatku sú nadšení, ale čoskoro zistia, čo vlastne chcú ich americkí šéfovia urobiť s ich skvelým seriálom…“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre