in

Vieme, ako bude vyzerať pokračovanie The Office. Na novom seriáli sa začne pracovať už v júli

Spoločnosť Peacock objednala pokračovanie seriálu The Office a odhalila podrobnosti o zápletke. Nastane však obrovská zmena, ktorá mnohých divákov nepoteší.

Zdroj: NBC Universal, Inc.

Hoci sa dej bude odohrávať v rovnakom svete ako predchádzajúci seriál, ktorý sa odohráva v pobočke papierenskej spoločnosti Dunder Mifflin v Scrantone, pokračovanie seriálu bude sledovať úplne nové postavy v inej profesii.

Zatiaľ nepomenovaný seriál bude totiž úplne novým seriálom, no tiež bude pochádzať z dielne Grega Danielsa, tvorcu americkej verzie The Office. Pracovať na ňom bude spolu so spolutvorcom Nathan for You Michaelom Komanom.

Daniels a Koman sú výkonnými producentmi spolu s Rickym Gervaisom a Stephenom Merchantom, tvorcami pôvodnej britskej verzie seriálu The Office. Výkonnými producentmi sú aj Howard Klein, Ben Silverman a Banijay Americas. Seriál produkuje spoločnosť Universal Television.

Zdroj: NBC Universal, Inc.

Medzi potvrdenými hercami sú Domhnall Gleeson (About Time, Ex-Machina) a Sabrina Impacciatore (The White Lotus) a produkcia sa začne v júli 2024.

V novom seriáli vraj „dokumentárny štáb, ktorý zvečnil pobočku Dunder Mifflin v Scrantone, hľadá novú tému, keď objaví umierajúce historické noviny na Stredozápade a vydavateľa, ktorý sa ich snaží oživiť pomocou dobrovoľných reportérov.“

Zatiaľ nie je jasné, kedy bude mať nepomenovaný seriál na pokračovanie premiéru, ale so začiatkom produkcie plánovaným na leto 2024 sa počíta so streamovaním v roku 2025.

Zdroj: NBC Universal, Inc.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre