in

Vieme, čo čakať od druhej série Rodu draka. Medzi prvou a druhou sériou bude takýto časový skok

Hviezda seriálu Rod draka Steve Toussaint prehovoril o tom, koľko času uplynulo medzi sériami.

Zdroj: IMDb/HBO

Počas panelu na CCXP Toussaint, ktorý stvárňuje lorda Corlysa „Morského hada“ Velaryona, prezradil, že druhá séria sa bude odohrávať len 10 dní po skončení tej prvej. 

Toussaint opísal Corlysov stav smútku po strate viacerých členov rodiny a zdôraznil jeho snahu udržať si vzťah s manželkou uprostred hlbokého emocionálneho zmätku a to, ako zvládanie takýchto hlbokých strát a zároveň zodpovednosť za vládnutie kráľovstvu predstavuje pre Corlysa obrovskú výzvu.

Zdroj: IMDb/HBO

Touissant uviedol: „Druhá sezóna začína približne 10 dní po skončení prvej sezóny. Takže Corlys sa stále vyrovnáva so smútkom zo straty syna, brata, dcéry a dediča, vnuka. Takže sa s tým snaží vyrovnať a navyše si drží to jediné, na čom mu najviac záleží, svoj vzťah so svojou manželkou, takže v tomto smere sa tak trochu nachádza. Je vo veľmi oslabenom a emocionálnom stave.“

Aj ďalší členovia hereckého obsadenia, vrátane Eve Best (Rhaenys Targaryen) a Ewana Mitchella (Aemond Targaryen), sa podelili o postrehy o trajektóriách svojich postáv v nadchádzajúcej sezóne. Eve Best sa podrobne venovala Rhaenysinmu mechanizmu zvládania, pričom vykreslila jej snahu zachovať si rozvahu po zničujúcich stratách, spoliehajúc sa na svoju vnútornú silu a zároveň tráviac veľa času so svojím drakom Meleysom.

Zdroj: IMDb/HBO

Mitchell zas hovoril o Aemondovej kľúčovej úlohe pri podnecovaní konfliktu a o závažnom rozhodnutí, ktorému čelí, pokiaľ ide o zodpovednosť za svoje činy alebo o znášanie následkov zo strany Rhaenyry.

Uviedol: „Aemond odštartoval tanec drakov a vyčerpal prvú krv tým, že zabil Lucerys. Stojí pred voľbou, buď si môže priznať, čo urobil, vrátiť sa do Kráľovho prístaviska a povedať, že chcel zabiť Luc a stať sa najnenávidenejším mužom v kráľovstve. Alebo môže priznať, že to, čo urobil, bola chyba, a byť vydaný na milosť a nemilosť Rhaenyre.“

Premiéra druhej série Rodu draka je naplánovaná na 16. júna 2024.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre