in

Kate Winslet si zahrá vojnovú fotografku Lee Miller vo filme „Lee“ + TRAILER

Film „Lee“ bude veľkolepý film o neskutočne húževnatej, empatickej a úžasnej osobe Lee Miller. Táto žena svoj život podrobila honbe za pravdou, za čo zaplatila obrovskú daň. Veľa ikonických fotografií z druhej svetovej vojny pochádza práve od nej.

Roadside Attractions ponúka pohľad na nový film Lee. Štúdio zdieľalo upútavku na film s Kate Winslet ako modelkou, ktorá sa stala fotografkou a vojnovou korešpondentkou z druhej svetovej vojny Lee Miller.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ciné Watch (@cine_watch)

Lee je založený na biografii The Lives of Lee Miller od Antonyho Penrosa. Film zobrazuje kľúčové desaťročie v živote Millerovej, ktorej „jedinečný talent a neskrotná húževnatosť vyústili do niektorých z najnezmazateľnejších obrazov vojny 20. storočia“.

Zdroj: Pixabay/Pexels

„Miller mala hlboké porozumenie a empatiu pre ženy a obete vojny bez hlasu. Jej obrázky ukazujú krehkosť aj zúrivosť ľudskej skúsenosti,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

„Film predovšetkým ukazuje, ako Miller žila svoj život na plný plyn v honbe za pravdou, za čo zaplatila obrovskú osobnú cenu, čo ju prinútilo konfrontovať traumatické a hlboko pochované tajomstvo z detstva.“

Zdroj: U.S. Army Official Photograph/Wikimedia

Ďalej hrajú Josh O’Connor, Andrea Riseborough, Andy Samberg, Alexander Skarsgård a Marion Cotillard. Film má v kinách premiéru 27. septembra.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre