in

Horor v lietadle. Muž ostal uväznený po celý let na kurióznom mieste, pri pristávaní sa zranil

Pre niektorých ľudí ide o jeden z najhorších strachov v živote a nikdy by ani len nevkročili do tohto dopravného prostriedku. Letecká doprava je pritom najbezpečnejším a najrýchlejším transportom na svete. Len akosi sa nám pod kožu dostali dokumentárne a katastrofické filmy zobrazujúce letecké nešťastia.

Zdroj: Noel Philips/YouTube

Ak neberieme do úvahy nepríjemné turbulencie a prudké naberanie výšky tak cesta lietadlom môže byť celkom príjemným zážitkom. No iba keď sedíte tam, kde ste si zakúpili svoju letenku. Istý muž ktorý počas tohto týždňa letel naprieč Indiou z Bombaja do Bengaluru strávil svoj hodinový let na neobvyklom mieste.

Pasažier išiel vykonať telesnú potrebu na toaletu, z ktorej sa však už do pristátia nevrátil. Zradil ho totiž zámok na dverách. Podľa ostatných pasažierov posádka s mužom počas letu komunikovala a tlmočila mu, aby zostal pokojný a nepanikáril.

Dokonca mu popod dvere poslali odkaz na papieri. „Zabezpečte sa. Hneď ako sa otvoria hlavné dvere príde technik. Nepanikárte,“ stálo na kúsku papiera, ktorý koluje sociálnymi sieťami.

Letecká spoločnosť vyjadrila ľútosť nad touto situáciou, no údajne pasažierovi neposkytla lekára. Ten sa vraj pri pristávaní zranil a potreboval ošetrenie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre