in

Hviezda OnlyFans prezradila najbizarnejšie žiadosti na video, aké kedy dostala

Úspešná hviezda OnlyFans prezradila niektoré z bizarných požiadaviek, ktoré dostala od svojich fanúšikov.

Isla Moonová kedysi pracovala ako koordinátorka v laboratóriu a výskumná asistentka popri štúdiu psychológie a neurovedy. Avšak pracovala len na polovičný úväzok, zarábala len len 12 000 dolárov (11 000 eur) ročne a to jej nestačilo. A tak sa rozhodla vytvoriť si OnlyFans, aby si zvýšila príjem.

wilderness.isla/instagram

Ale ani v tom najlepšom sne sa jej nesnívalo, že sa nakoniec zaradí medzi 0,01% najlepších tvorcov na OnlyFans a minulý rok zarobila neuveriteľných 5 miliónov dolárov (cca 4,5 mil. Eur).

Svoju popularitu na internete začala získavať, keď sa jej tiktok stal virálnym v máji 2021. Potom v priebehu dvoch dní zarobila svoj ročný plat v laboratóriu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Wilderness Isla (@wilderness.isla)

Sama bola prekvapená, ale rozhodla sa ísť do toho naplno. Vykašľala sa na svoje doktorandské plány a začala sa naplno venovať OnlyFans. A myslím, že môžeme povedať, že v jej prípade sa na 100% uplatnilo risk = zisk.

Síce môžeme povedať, že vlastne „nerobí nič“ a zarába ale nie je to celkom tak. Aj táto práca so sebou nesie isté ťažkosti – vrátane zvláštnych požiadaviek od fanúšikov.

Tvorcovia na OnlyFans často dostávajú od svojich predplatiteľov neskutočne bizarné žiadosti. Napríklad streamerku Amouranth na Twitchi raz požiadali, aby predstierala, že sa „nafukuje ako balón“.

wilderness.isla/instagram

Niekto iný ju zas požiadal, aby mu „znetvorila“ semenníky svojimi podpätkami. Au.

Isla sa taktiež podelila o divné žiadosti: „Jeden chlapík žiadal o udupanie chrobákov. V podstate chcel, aby som zobrala nejaké veľké chrobáky a dupala po nich, proste video, kde by bolo akože šliapanie po chrobákoch. Nemám problém s ničím, ale toto nie je moja parketa, takže som túto požiadavku odmietla.“

Ďalšia požiadavka, ktorá Islu napadla, bola, keď ju ktosi požiadal, aby zjedla kopu palaciniek a natočila sa pri tom.

„Je tu ešte jedna, ktorú som tiež odmietla, pretože som to urobiť nechcela,“ hovorí Isla. „Požiadali ma, aby som zjedla kopu palaciniek a natočila sa pri jedení a potom aby som im ukázala, ako sa mi nafúklo brucho. Nemám rada, keď som nafúknutá.“

wilderness.isla/instagram

Po niekoľkých divných žiadostiach musela Isla zakročiť, a videá na želanie prestala robiť.

Povedala: „Je toľko žiadostí, ktoré sú zaujímavé, ale musela som s tým prestať. Niektoré sú proste príliš.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre