in

Hviezda seriálu Yellowstone pracuje na westernovej dráme „Horizon: An American Saga“ + TRAILER

Kevin Costner, hviezda seriálu Yellowstone, si zahrá hlavnú úlohu vo westernovej dráme „Horizon: Americká sága“ o kolonizovaní Ameriky. Ukazuje domorodých obyvateľov, ktorí sa museli pozerať na to, ako sa na ich pôde usádzajú noví obyvatelia, ktorí sa nezastavia pred ničím.

Warner Bros ponúka pohľad na nový film Horizon: Americká sága. Štúdio zdieľalo trailer k filmu s Kevinom Costnerom v piatok. Horizon: Americká sága je dvojdielna westernová dráma napísaná Costnerom a Johnom Bairdom. Film zaznamenáva neuveriteľnú epickú cestu expanzie amerického západu pred a po občianskej vojne.

Zdroj: Sathish J/Flickr

„Medzi domorodými Američanmi, ktorí videli, ako sa ich krajiny kolonizujú, a tými, ktorí boli odhodlaní sa tam usadiť, niekedy za každú cenu, sa píše história. V nádhernej freske, kde sa prelínajú viaceré osudy, sny a nádeje čelia prekážkam a krutosti, aby ponúkli filmové predstavenie výnimočného rozsahu a emocionálnej hĺbky,“ uvádza sa v oficiálnom popise.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Warner Bros. Pictures (@wbpictures)

Účinkujú aj Sienna Miller, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Danny Huston, Michael Rooker, Jena Malone, Michael Angarano, Abbey Lee, Jamie Campbell Bower a Luke Wilson. Horizon: An American Saga bude mať svetovú premiéru v nedeľu na filmovom festivale v Cannes. Kapitola 1 bude mať v kinách premiéru 28. júna, pričom kapitola 2 bude nasledovať 16. augusta.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre