in

Ian McKellen sa chce vrátiť ako Gandalf. Aj on má však jednu podmienku!

Zainteresovaní diváci už vedia, že sa začína pracovať na novom filme Pán prsteňov. Na verejnosť prenikajú prvé informácie o dejovej zápletke a o tom, ktorí herci sa v ňom objavia. Ian McKellen avizoval, že by sa rád vrátil ako čarodejník Gandalf, ale má jednu podmienku. Musí byť ešte nažive!

Nedávno sme vydali článok o pripravovanej snímke Lord of the Rings. Objaví sa Viggo Mortensen v novom filme Pán prsteňov? Má len jedinú podmienku! Po Aragornovi sa podobne vyjadril aj Gandalf, ktorého hral už raz spomenutý Ian McKellen.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

65-ročný Vigo Mortensen chce vedieť, či sa na úlohu hodí z hľadiska veku a podobne zmýšľa aj Ian McKellen. Ten oslávil v máji 2024 už 85 rokov. V rozhovore pre The Times priznal, že „tento život netrvá večne“ a že keď teraz dostáva scenáre, musí myslieť na to, že možno preberá svoju „poslednú prácu“.

Ian McKellen dodal, že by si úlohu čarodejníka rád zopakoval, ak bude nažive. Na záver len doplňme, že nový film Pán prsteňov by mal výjsť niekedy v roku 2026. Zatiaľ na verejnosť prenikol neoficiálny názov The Lord of the Rings: The Hunt for Glum. Na produkcii sa bude aj tentokrát podieľať Peter Jackson.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre