in

Internet ovládla mačka, ktorá napodobuje krik detí. Myslí si totiž, že ide o povel a oni ju mätú

Mačka menom Louie rozosmiala internet po tom, čo sa nechala zachytiť, ako napodobňuje zvuk hlasných detí na videu, ktoré sa rýchlo rozšírilo na sociálnych sieťach a stalo sa virálnym. 

Na veselom videu, ktoré bolo zdieľané na TikToku pod používateľským menom louiethelilacragdoll, je vidieť, ako kocúr sedí v kočíku a jeho majiteľka ho vozí po obchode, kde je počuť krik detí.

@louiethelilacragdoll Kids are so ungrateful 😤 #catsoftiktok @McDonald’s ♬ original sound – Louie the Ragdoll Cat

Hneď ako Louie počuje deti, začne mňaukať, akoby napodobňoval ich zvuky, aby sa k nim pridal.

„Louie mňauká na povel, keď chce, a ten povel je, že my mňaučíme na neho. Myslí si, že mňaučanie sem a tam je hra. Keď sme prešli okolo detí (prestala som nahrávať), pokračoval v mňaukaní, pričom sa na ne pozeral. Nikdy predtým nenapodobňoval niekoho iného ako mňa,“ píše sa v popise videa.

@louiethelilacragdoll Louie meows on command when he wants too and the command is me meowing at him. He thinks meowing back and forth is a game. When we passed the children (I had stopped recording) he continued to meow while staring at them. 😂 He’s never mimicked someone other than me before. #catsoftiktok #nordstromcat ♬ original sound – Louie the Ragdoll Cat

Autorka príspevku, Rachel z Austinu v Texase, pre Newsweek uviedla, že Louie je veľmi milý a extrovertný ročný ragdoll kocúr.

„Socializovala som ho a cvičila na vodítku odmalička a rád so mnou chodí von. Je veľmi spoločenský a rád spoznáva nových ľudí. Začala som ho brať na výstavy mačiek, pretože je taký extrovertný. Večer, keď prídem domov, mňaučí pri vchodových dverách, pretože chce ísť von.“

Louie bol podľa Rachel vždy veľmi zhovorčivý, povedala, že doma s ňou rád mňaučí sem a tam a je to jeden z ich obľúbených spôsobov interakcie.

„Na videu môžete vidieť, ako Louie napodobňuje deti tým, že na ne mňaučí, v čom pokračoval aj potom, čo som prestala nahrávať. Je to niečo, čo nikdy predtým nerobil s nikým iným ako so mnou, takže to bol celkom zábavný a prekvapivý moment!“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre