in

Muž sa rozhodol požiadať priateľku o ruku na verejnosti. Nedopadlo to podľa jeho predstáv

Muž z Holandska sa rozhodol požiadať priateľku o ruku v rušnej električke. A hoci to pre pár bol šťastný moment, to isté sa nedá povedať o svedkoch tohto romantického momentu.

Zásnuby natočil Onyisi Lion, muž, ktorý cestoval rovnakou električkou, a sklamaný ho pridal na sociálne siete. Nepáčila sa mu totiž reakcia ľudí, ktorí cestovali tiež. Tí totiž tento šťastný moment úplne odignorovali a on tvrdil, že ak by to bola Amerika, všetci by nadšene tlieskali. Vyvolal tým diskusie o etikete zásnub. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ONYISI LION 🦁👑 (@onyisimadagaska)

Vo videu, ktoré nazbieralo takmer 2 milióny pozretí, Onyisi vyzeral, že sedí oproti novému snúbeneckému páru, ktorý svoju romantiku vystavil na obdiv svetu v rušnej električke.

„Prečo sa správate, akoby to nebola výnimočná chvíľa? Tlieskajte všetci!“ Onyisi zvolal vo videu. Jeho slová povzbudenia však nevyšli, pretože dav zostal úplne ticho.

„Sakra, toto je výnimočný okamih a všetci sa správajú, akoby to nebol výnimočný okamih,“ odvrkol Onyisi predtým, ako pokračoval v nakrúcaní mimoriadne nevšímavej skupiny holandských cestovateľov.

Pod jeho videom sa však ľudia viac stotožnili so spolucestujúcimi ako s Onyisiom. „Zo všetkých miest… sa rozhodol požiadať o ruku v električke,“ nechápala jedna osoba.

„Ľudia si asi mysleli, že je to žart, keďže reálne, kto požiada o ruku v električke?“ pridala sa ďalšia.

Niekto ďalší dodal: „Boli za ňu smutní… požiadal ju o ruku v prostriedku hromadnej dopravy.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre