in

Jared Leto zdieľa prvý pohľad na film inšpirovaný umelou inteligenciou „Tron: Ares“.

Jared Leto na Instagrame odhalil prvý pohľad na film Tron: Ares, najnovší diel série Tron, ktorý sa práve natáča vo Vancouveri. Vo filme Tron: Ares hrá Jared Leto ako Ares, počítačový program vyslaný z digitálneho sveta do skutočného sveta na nebezpečnú misiu s cieľom predstaviť ľuďom bytosti umelej inteligencie.

Vo filme produkcie Disney si zahrali aj Greta Lee, Evan Peters, Hasan Minhaj, Jodie Turner-Smith, Arturo Castro, Cameron Monaghan a Gillian Anderson.Disney sa zameriava na vydanie v roku 2025 pre pokračovanie kľúčového sci-fi filmu Tron z roku 1982 a pokračovanie Tron: Legacy z roku 2010.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alvaro Cañadas (@alvarocanadasthx)

Zatiaľ čo film Tron sa sústreďoval na dizajnéra videohier (Jeff Bridges), ktorý vstúpil do vlastnej tvorby a pokračovanie sa sústredilo na jeho syna (Garrett Hedlund), ktorý kráča v jeho stopách, od Tron: Ares sa očakáva, že strávi viac času v skutočnom svete.

Zdroj: MrJamesAckerley/Flickr

Vnímajúci počítačový program prechádza do ľudského sveta, ktorý nie je pripravený na kontakt. „Som nadšený, že môžem byť súčasťou franšízy Tron a priniesť tento nový film fanúšikom po celom svete. Tron: Ares stavia na dedičstve špičkového dizajnu, technológie a rozprávania príbehov. Teraz viac ako kedykoľvek predtým mám pocit, že je ten správny čas vrátiť sa na Grid,“ uviedol vo vyhlásení režisér Ronning.

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre