in

Je profesionálnou jedáčkou a 7-kilový steak zvládne zjesť za hodinu. Raina miluje jedlo a teraz si tým zarába

Žena z Kalifornie, ktorá cestuje po svete, aby súťažila v súťažiach v jedení jedla, prehovorila o svojom nezvyčajnom povolaní. 29-ročná Raina Huang dokáže zjesť 100 tanierov sushi za 35 minút a zhltnúť 100 knedličiek len za 10 minút. Píše o tom NY POST.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ojai Burger (@eat_ojai_burger)

Nenásytná kráska sa tiež stala hviezdou na sociálnych sieťach a na TikTok a YouTube si získala viac ako 4,3 milióna fanúšikov zdieľaním videí, na ktorých jednoducho je rôzne jedlá.

„Celý život som veľa a rýchlo jedla a je to pre mňa jednoduché,“ povedala Huang pre South West News Service a dodala: „Myslím, že to pramení z hrania videohier – chcela som sa len rýchlo najesť, aby som sa mohla vrátiť k hraniu hry.“

„Teraz sa to stalo mojou prácou na plný úväzok a som veľmi vďačná, že môžem byť v pozícii, kde ma reštaurácie pozývajú, aby som prišla a vyskúšala ich výzvy,“ vyhlásila internetová hviezda, ktorá meria len 157 centimetrov. 

Jej obľúbená kuchyňa je mexická, keďže tvrdí, že práve tá sa veľmi ľahko je narýchlo. 

„Burrito výzvy sú skvelé, pretože sú také mäkké, takže si myslím, že ich zvládnem dokončiť celkom rýchlo,“ vyhlásila Raina.

Vo svete konkurenčného stravovania však rýchlejšie nie je vždy lepšie.

Raina sa nedávno zúčastnila výzvy v jedení na Taiwane, kde zjedla takmer 8 kíl steaku len za 70 minút. Nevyhrala ju však, keďže ju porazil Aziat, ktorému to síce trvalo dlhšie, no zjedol omnoho viac.

„To je niečo, čo som si všimla v rozdieloch medzi konkurenčnými jedákmi v Ázii a Amerike,“ uviedla pre SWNS a dodala: „Ázijskí súťažiaci radi dlho sedia, zatiaľ čo Američania to rýchlo zhltnú.“

Raina si dokázala udržať neuveriteľne fit postavu aj napriek jej enormnému apetítu, no nezverejnila podrobnosti o tom, ako sa jej darí udržiavať sa v tejto špičkovej forme.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 realitných agentov sa podelilo o tie najhoršie veci, ktoré videli na prehliadkach domov

Ľudia sa podelili o ich najtrápnejšie momenty z rande -skutočné príbehy zo života ľudí