in

„Jedna malá chyba na dovolenke v Zante ma stála 12 000 libier“

Hviezda TikTok-u prezradila ako jej z bankového účtu zmizlo neuveriteľných 12 000 libier po jedinom pošmyknutí, keď sa opaľovala v Zante. Lydia, ktorá svojim nasledovníkom ponúka rady o životnom štýle a peniazoch, poukazala na nákladnú chybu, ktorá sa stala v roku 2022, ale uistila fanúšikov, že už je všetko v poriadku.

Zdroj: Ketut Subiyanto/Pexels

Varovala: „Ak sa toto leto chystáte na dovolenku, neurobte rovnakú chybu ako ja.“ Lýdia prežívala dovolenku na párty lodi v Grécku. Svoju tašku nechala strážiť kamarátku a len sa rýchlo ponorila do mora. Porozprávala: „Moja taška bola stále na mne. Tašku som nemala na sebe len vtedy, keď som išla do mora, ale moja kamarátka bola stále na lodi, takže ju mala.“

Zdroj: Sanddollar/Pexels

Ale keď sa vrátila, jej telefón bol preč. Lydia si spomenula na sľub posádky: „Povedali, že každého prehľadajú pri vystupovaní z lode, aby sa pokúsili nájsť môj telefón.“ Tvrdila však, že pátranie nebolo dôkladné. Chýbajúci telefón bol dosť zlý, ale Lydia skutočne ľutovala, že si schovala vodičský preukaz do puzdra na telefón, uvádza Birmingham Live.

Zdroj: Dom J/Pexels

Uvažovala: „Mojou najväčšou chybou na dovolenke bolo, že som si dala vodičský preukaz do zadnej časti môjho telefónu. Teraz si pravdepodobne hovoríte: ‚Aha, no a čo? Majú len váš vodičský preukaz‘.

Zdroj: Bich Tran/Pexels

Moje narodeniny, ktoré som mala na vodičskom preukaze v zadnej časti telefónu, boli heslom pre môj telefón. A bolo to aj heslo do môjho online bankovníctva.“ Aj napriek tomu, že konala rýchlo a zmrazila si bankové karty, po návrate domov zistila, že z jej účtu bola na neznámy účet odvedená veľká suma 12 242 libier.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre