in

Žena stratila pas a spustila tým sled udalostí, ktoré rozhodne nečakala. Náhle bola vydatá za Egypťana

24-ročná Ruska nedávno zažila životný šok, keď sa dozvedela, že je od roku 2022 vydatá za egyptského občana, a to približne rok po strate svojho pasu.

Nemenovaná obyvateľka Petrohradu stratila pas v lete 2021, ale napriek tomu, že stratu nahlásila na miestnej polícii, nikdy sa neobťažovala s opätovným vydaním cestovného dokladu. Nový pas nepotrebovala a ani ju nenapadlo, že by ten starý mohol používať niekto iný.

Zdroj: Pexels

Začiatkom tohto roka však zažila šok, keď sa snažila vybaviť rodný list pre svoje dieťa a dozvedela sa, že pri vydávaní dokladu musí byť prítomný aj jej manžel, Egypťan menom Mustafa.

S Mustafom sa nikdy nestretla, nehovoriac o tom, že by sa za neho vydala, ale v ruskom registri bol uvedený ako jej manžel.

Zdroj: Pexels

Nie je jasné, či Mustafa sám našiel ženin pas, alebo ho kúpil od niekoho na čiernom trhu, ale podľa posledných správ egyptský štátny príslušník použil tento dokument na podanie žiadosti o povolenie na dočasný pobyt v Rusku, pričom tvrdil, že je manželom obyvateľky Petrohradu. Dokument obsahoval poznámku o svadbe, ktorá sa údajne uskutočnila v januári 2022.

Zdroj: Pexels

Po vypočutí výpovede ženy a potvrdení, že pred tromi rokmi vyhlásila stratu pasu a nikdy sa nestretla so svojím egyptským manželom, ruský súd manželstvo zrušil.

Táto bizarná správa sa minulý týždeň stala v Rusku virálnou, aj keď stále zostalo veľa nezodpovedaných otázok, napríklad ako mohol muž zaregistrovať manželstvo s ruskou štátnou príslušníčkou len pomocou jej pasu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre