in

Jeho rodičia si mysleli, že bol dobodaný k smrti. Muž ich šokoval telefonátom o 6 mesiacov neskôr

Muž z Nového Zélandu ohromil poslucháčov miestnej rozhlasovej relácie po tom, čo prezradil, že si jeho rodičia mysleli, že ho dobodali na smrť. Zistil to, keď im  o šesť mesiacov neskôr zavolal a vydesil ich. Píše o tom NY POST.

Zdroj: Pexels

Callum povedal moderátorom rádia, že žije 270 míľ od svojich rodičov a v tom čase s nimi nebol často v kontakte.

„Moje sestry boli tak trochu na nože s našimi rodičmi a v skutočnosti spolu nevychádzali,“ vysvetlil s tým, že jedna zo sestier sa následne rozhodla zahrať si chorý žart. „Zavolala rodičom a povedala im, že som zomrel.“

Jeho sestra tvrdila, že Calluma niekto dobodal na smrť v meste Porirua. 

Rodičia boli z tejto informácie v šoku a ostali v slzách. Navyše začali obvolávať ostatných príbuzných, aby zistili, či nepočuli niečo viac. Tí im povedali, že o pobodaní nič nepočuli a tiež dlhšie neboli v kontakte s Callumom.

Zdroj: Pexels

Na otázku, prečo jeho rodičia tak ľahko tomu príbehu uverili, Callum odpovedal: „V tom čase by nebolo nič zvláštne, keby som sa nechal bodnúť.“

Callum zároveň povedal, že bol mesiace zaneprázdnený životom a tak ho ani len nenapadlo zavolať rodičom, keďže netušil, čo jeho sestra každému natárala. Po pol roku sa však začal diviť, prečo mu jeho rodičia tak dlho nezavolali.

Rozhodol sa im preto zavolať sám a jeho rodičia ostali v šoku. „Ty si nažive?“ znela ich prvá otázka.

V tej chvíli sa Callum dozvedel, že ho jeho sestra zradila, a pokúsil sa vysvetliť situáciu. Následne precestoval 270 míľ, aby sa opäť stretol so svojimi rodičmi, ktorí nemohli byť šťastnejší.

Tento príbeh šokoval mnohých na TikToku, pričom jeden komentujúci tvrdil, že Callum celú situáciu zhoršil tým, že sa so svojimi rodičmi rozpráva len zriedka.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre