in

Johnny Depp sa vo filme „Kráľova milenka“ predstaví ako kráľ Ľudovít XV. + TRAILER

Jeanne du Barry (Kráľova milenka), dobová dráma, kde hrá Johnny Depp v hlavnej úlohe, ktorá otvorila filmový festival v Cannes, má dátum vydania v USA.

Vertical, ktorá získala domáce práva na film po svojom debute v Cannes, spolupracuje s Fathom na uvedení filmu od 2. mája do 500 kín.

Depp hrá kráľa Ľudovíta XV. a vo filme sledujeme jeho vzťah s Jeanne Vaubernier, ženou z robotníckej triedy, ktorá sa povyšuje na úroveň kráľovej milenky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa IFOD (@ifod_net)

Celovečerný film s rozpočtom 22 miliónov dolárov, ktorý bol natočený vo Francúzsku, vrátane Versailles, sa ukázal ako úspešný vo francúzskych pokladniach s 401 481 vstupmi (alebo 2,56 milióna dolárov v USA) počas prvého týždňa hrania, čo je najlepšie predstavenie za desaťročie na otvorenie v Cannes. Film vo francúzskych kinách zarobil 5,8 milióna dolárov, pričom celosvetová celková suma je zatiaľ 13,6 milióna dolárov.

Zdroj: nicogenin/Wikimedia

Kráľova milenka bola vnímaná ako kontroverzná voľba na otvorenie filmového festivalu v Cannes. Depp vedie roky trvajúcu právnu bitku s bývalou manželkou Amber Heard, ktorá zahŕňa obvinenia z domáceho násilia, počas ktorého sa väčšinou držal mimo obrazovky a mimo udalostí na červenom koberci. Na verejnosti sa odohrali dva ostro sledované súdne spory, ktoré Depp vyhral minulý rok v decembri.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre