in

JTMJ: Príbehy, ktoré píše sám život #94

Ľudské príbehy, ktoré ti osviežia a spríjemnia život. Pretože zistíš, že nie len ty máš v živote smolu. 

 

#1

Dnes som bol opravovať bojler u jedného zazobaného chlapíka. Keď som tam už bol, dotiahol som mu zadarmo aj kvapkajúci kohútik v kuchyni. Všetko som dokončil a bol som už na ceste do auta, keď ma zastavil, vložil mi niečo do náprsného vrecka na tričku a povedal, „daj si na mňa drink“. Keď som prišiel do auta, zistil som, že to je čajové vrecúško.

#JTMJ

Are You Joking GIFs | Tenor

 

#2

Dnes utiekol býk z jednej rodinnej farmy a skončil na mojej záhradke. Volala som mestskú políciu, aby ho z tade dostali. Povedali mi, že býky nespadajú do zoznamu odchytávaných zvierat.

#JTMJ

Thank You For Nothing GIFs - Get the best GIF on GIPHY

 

#3

Dnes som zistil, že sa rozšírila fáma, že s niekým chodím. Opýtal som sa teda na to dotyčnej osoby, s ktorou som mal chodiť. Myslela si to tiež.

#JTMJ

Wow GIFs | Tenor

#4

Dnes ma zavolalo do Viedne na rande jedno dievča z Tinderu. Bol som celý natešený, takže som tam okamžite cestoval. Boli sme v ZOO, na večeri a nakoniec chcela, aby som išiel k nej na hotel. Bol som z toho nervózny, tak som si pred odchodom z reštaurácie dal pár pohárikov na odvahu. Potom si už len pamätám útržky, ako padám do kríkov a zvraciam na záchode. Zobudil som sa na podlahe na jej hotelovej izbe. Ona tam už nebola.

#JTMJ

 

#5

Dnes za mnou prišiel šéf, aby mi porozprával o novom projekte. Postavil sa vedľa mňa a začal rozprávať. Nanešťastie mi práve zamrzol prehliadať, takže videl otvorený Facebook, Gmail, LinkedIn, 20 kariet z profesia.sk a 3 návody „Ako na pohovor“.

#JTMJ

Haha GIFs | Tenor

 

#6

Dnes mi priateľka povedala, že začne moje prirodzenie volať „Speedy Gonzales“.

#JTMJ

Speedy Gonzales GIF | Gfycat

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre