in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #100 : Mať sa lepšie je po novom len vymýšľanie.

V živote sa často stretávame s rôznymi situáciami, ktoré nás posúvajú do nečakaných pozícií a testujú našu schopnosť rozhodovať a reagovať. V dnešnom článku nájdete  príbehy, v ktorých sa ľudia museli cítiť skutočne nepríjemne. Od nepríjemnej situácie v práci, s rodičmi alebo na rande, všetko to pripomína gýčové príbehy z amerických filmov, no presne o tomto je život.

#1

Môj šéf dnes hostil nejakých klientov a na stretnutí sa ponúkol, že každému zabezpečí obed. Objednával jedlo z reštaurácie, kde mi minule vôbec nesadlo jedlo a bolo mi zle, tak som decentne odmietol. Na obed sme sa všetci stretli v konferenčnej miestnosti a zrazu sa všetci pozerali na mňa. Ukázalo sa, že všetci sú vegáni, zatiaľ čo ja som jedol chilli con carne. 

 

#2

Mama je dnes v noci v nemocnici a tak stále čakám na telefonát o zdravotnom stave. Stále, keď telefón zazvoní, tak ho okamžite dvihnem. No dnes ma zobudili už 2 telemarketéri, 3 podvodné firmy a nejaká stará pani, ktorá hľadala niekoho, kto tu ani nebýva. 

 

#3

Môj priateľ je momentálne posadnutý kartovými trikmi a jeho závislosť dosiahla nové dno. Keď som bola dnes na toalete, tak si otvoril dvere a požiadal ma, aby som si vybrala kartu. 

 

#4

Bol som na rande a všetko sa vyvíjalo dobre, dokým neprišiel účet a ona ho hneď posunula mne a odišla na toaletu. Hrubé, no povedal som si, že v poriadku, veď možno niečo skúša. No v tom prišiel čašník a povedal, že ja som štvrtý muž tohto týždňa, s ktorým bola na večeru a nechala za seba platiť. Zaplatil som teda polovicu a odišiel som. 

 

#5

Moji rodičia sú na mňa naštvaní, pretože som odišiel z práce a našiel si novú. V tej bývalej práci platili minimálnu mzdu za 12-hodinú pracovnú dobu, 6-krát do týždňa a nemali sme takmer žiadne benefity. Keď som im ukázal, že ešte aj v rýchlom občerstvení platia viac a ukázal som im aj ich benefity. Nakoniec povedali, že aj tak len vymýšľam a som lenivý. 

 

#6

Nech urobím hocičo romantické, moja priateľka mi len povie, aby som nebol taký pobláznený ale aby som sa správal normálne a neotravoval ju. Tak sa mi zdá, že najlepšie bude, keď budeme sedieť na gauči pred televízorom a obaja budeme ticho na mobiloch. 

 

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre