in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #99 : Keď sa vás zradí váš kamarát.

Aj v dnešnom článku vám prináša zmes skutočných príbehov ľudí, ktoré možno nazvať ako „smutno-vtipné“. Niektoré príbehy sú tak absurdné, že vám musia vyčariť úsmev aj keď danému človeku muselo byť v danom momente na plač. Ak sa niekedy zastavíte a zamyslíte sa, tak život je v podstate je len nepravidelné striedanie komédie a tragédie. Preto neberte všetko tak vážne a radšej to hoďte za hlavu.

 

#1

Dnes som sa dozvedel, že môj najlepší kamarát predáva jeho PlayStation 5. Len pred pár týždňami som si kúpil svoje vlastné PS5, aby som mohol hrať s ním. 

 

#2

Myslel som si, že som našiel lásku svojho života. Ona chcela mňa, ja som chcel ju, boli sme kompatibilní vo viacerých smeroch. Poznal som ju 15 rokov a dokonca ona sama ma pozvala na rande. Včera večer si ma odstránila z priateľov, zablokovala a úplne akoby zmizla z môjho života. 

 

#3

Dnes som sa zobudil na to ako mi mama hovorila, aby som sa posadil a obliekol, pretože chcela odísť, než bude príliš neskoro. Práve som sa zobudil po operácii a ona len nechcela ísť domov v špičke. 

 

#4

Dnes sa so mnou rozišiel priateľ. Jeho dôvod bol však veľmi zaujímavý, pretože je vraj agent, ktorý bojuje s mafiou a nechce ohroziť môj život, keby k niečomu došlo. 

 

#5

Šiel som po eskalátore a namiesto toho, aby mi žena za mnou povedala, že mi vidno visačku z nohavíc, tak sa rozhodla, že ju sama zasunie. Verte mi, že je riadny šok, keď vám niekto cudzí takto zasunie prst za nohavice. 

 

#6

Dnes počas chvíľky ticha som na kocerte pred školou omylom buchol do stojana na moju flautu a snažil som sa ju nejak zachrániť pred pádom. Nikdy som na sebe nemal toľko pohľadov ako dnes. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre