in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #98 : Aspoň viem, že som po svojich rodičov.

V každodennom kolobehu života sa odohráva množstvo príbehov, ktoré možno na prvý pohľad pôsobia ako bežné a nepozorované. Avšak práve v týchto zdánlivo obyčajných príbehoch často tkvie podstata ľudskej skúsenosti a múdrosti. V tomto článku sa opäť pozrieme na skutočné životné príbehy ľudí, ktoré vyzerajú obyčajne, no skúste sa vžiť do kože ľudí, ktorí ich prežili. Prečo sú tieto príbehy dôležité? Tieto príbehy sa týkajú obyčajných ľudí s ich radostiami, sklamaniami, úspechmi a neúspechmi, a pomáhajú nám lepšie si uvedomovať život okolo nás.

#1 

Po cvičení som mal menší problém vyniesť jednu väčšiu krabicu hore do bytu. Moja mama sa spýtala, že prečo potom toľko cvičím, keď som potom slabý. Nemal som to srdce povedať jej, že nechcem pribrať tak ako ona a nemať žiaden pohyb. 

#2

Dnes mal môj priateľ pohreb. Jeho celá rodina ma nikdy neprijala a preto sa s ním 4 roky nerozprávali. Jeho brat predniesol reč, no každé slovo, ktoré o ňom povedal bola úplná lož. Takmer vôbec ho nepoznali a aj tak som mohla sedieť len vzadu, sama. 

#3

Manželka sa ma spýtala, že kedy opäť začnem chodiť do fitka, pretože mi rastie brucho a jej sa to hnusí. Mal som operáciu, pretože keď som opravoval auto, tak omylom kopla do zdviháka a auto mi spadlo na nohu. 

#4

Moja mama sa dnes vyhrážala svojmu psychiatrovi, pretože jej povedal, že jej organické a herbálne “lieky“ neliečia jej psychické choroby tak ako tvrdí ona. 

#5

Viem, že to bude znieť v tejto dobe neuveriteľne, no som muž ale narodil som sa s maternicou a vaječníkmi, no nemám vyvinutú vyg*nu ani vajcovody. Zistilo sa to tak, že som mal pravidelné mesačné bolesti, tak mi vzali krv a urobili kompletné snímky brucha. 

#6

Moja žena mala dnes opäť záchvat a vyhrážala sa mi, že pôjdem preč z domu. Stane sa to asi raz do roka počas nejakej hádky, pri ktorej sa cíti frustrovaná. Máme 3 krásne deti a väčšinu času medzi týmito záchvatmi sme šťastná rodinka. Dnes to ale spravila pred naším 6-ročným dieťaťom, ktoré teraz plače, pretože sa bojí, že čo sa stane. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre