in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #102 : Tiež “milujete“ prekvapenia?

V živote sa nám často prihodia veci, na ktoré sme úplne nepripravení. Niekedy sú to len maličkosti, ktoré nás len na okamih vyvedú z miery, no inokedy nás stretne také nepríjemné prekvapenie, že by sme by radšej zastavili čas a poriadne popremýšľali. Nech už je to čokoľvek,nepríjemné prekvapenia sa nám dokážu pretaviť do zábavných príbehov. Čítajte ďalej a pripravte sa na poriadnu dávku smiechu a zrkadlenie sa v situáciách, ktoré by ste si najradšej vymazali z pamäti.

 

 

#1

Keď mi otec povedal, že “randí“ so ženou, ktorú stretol v istom klube pre starších, tak som si myslel, že si našiel niekoho vo svojom veku okolo 60tky. Nie. Našiel si 42 ročnú ženu, ktorá je len o 9 rokov staršia ako ja. Podľa mňa toto vôbec neprospeje nášmu vzťahu. 

 

#2

Mám veľký fanúšik futbalu a rád si ho aj zahrám. No nie som práve nejaký talentovaný hráč a tak nedávam často góly. No dnes bol ten deň, kedy som zaskóroval. Len škoda, že do vlastnej bránky. 

 

#3

Dnes u nás v práci skončili dvaja starí kolegovia a tak firma namiesto nich prijala dvoch mladých záujemcov. A aký je vlastne problém? Požiadali ma, aby som ich najbližšie 4 mesiace zaúčal, zrušil svoju dovolenku a maximálne obmedzil voľno a akékoľvek dni marodky. Toto by možno nebol taký šok, kebyže som sa nedozvedel, že zarábajú o skoro 20% viac než ja. 

 

#4

Stala sa mi dosť zvláštna a nepríjemná vec, že muž, s ktorým sa stretávam sa rozhodol ísť bývať ku mne. Po dvoch týždňoch u mňa som mu povedala, aby šiel domov, no on povedal, že už sa odsťahoval od mamy. Som v podnájme v byte s jednou spálňou a mám tu ledva miesto pre seba. 

 

 

#5

Už je to viac než 5 rokov odkedy zomrela mačka, s ktorou som vyrastal. Stále mám s ňou sny a som neustále smutný, keď sa zobudím po sne s ňou. Rovnako mám sny so svojou babkou, ktorá zomrela minulého roku. Asi sa cez to nikdy nedostanem. 

 

#6

Môj šéf mi dnes dal prednášku o mojej “nedostatočnej motivácii“. Pracujem pre neho síce len 2 mesiace, no pomohla som mu s ťažkých časoch splácať účty vďaka zisku vo firme. Tak čo je zle? Odmietla som jeho pozvanie na rande. Mám priateľa a jednoducho vzťah na pracovisku  neuznávam. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre