in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #103 : Spojenie fyzickej a psychickej bolesti.

Bolo už dokázané, že emocionálna bolesť je pre nás horšia, než fyzická bolesť. Na to by mohlo dať subjetívny názor veľa ľudí, čo si prešlo všeličím. No spojenie týchto bolestí dokopy je to, čo prežívajú ľudia z dnešného článku.

 

#1 

Dnes ráno som sa zobudil so strašnou bolesťou v krku a takmer nemôžem rozprávať. No môj otec trval na tom, aby som zavolal istým ľuďom. Ôsmi ľudia z dvanástich mi zložili, pretože si mysleli, že som nejaký naprogramovaný robot. Ale samozrejme, otec z toho viní mňa. 

 

#2

Frajerka môjho najlepšieho kamaráta vzala jeho mobil a zablokovala ma na sociálnych sieťach, pretože som mu napísala pekné blahoželanie z narodeninám na jeho profil. Prišla som na to až potom, keď mi napísal z iného účtu, že čo sa stalo. Jeho frajerka jednoducho odmieta prijať, že máme viac ako 15-ročné kamarátstvo. 

 

#3

Dnes som sa zobudil do veľmi veterného rána. Upozorňovali na to, no nejak som to nezachytil. Včera som si kúpil auto a nechal som ho parkovať klasicky pred domom. Od vetra ale spadol jeden veľký strom a spadol na moje auto. Auto je dá sa povedať, že na totálku. 

#4

Už viem, že aký to je pocit, keď si kýchnete po operácii chrbtice a účinok tabletiek proti bolesti už takmer vyprchal. 

 

#5

Som učiteľ geológie a dnes som dostal ďalší výhražný list, že zomriem, pretože som vyučoval teóriu evolúcie. 

 

#6

Zistil som, že moja svokra si hľadá dom v meste, v ktorom bývame. A čo čert nechce, v susedstve je dom, ktorý je v jej cenovej kategórii. 

 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre