in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #104 : Mohol to byť pekný deň, no niekto to zariadil inak.

Čím sme starší, tak tým nás viac všetko štve a ničí náladu. Stačí úplná maličkosť doma, v práci alebo s rodinou a hneď je oheň an streche. Svoje by o tom vedeli povedať ľudia s príbehmi v dnešnom článku.

 

 

#1

Môj otec ma vzal na párty do Las Vegas, no strašne sa opil aj s jeho kamarátom, tak som ich opitých musel dotiahnuť do ich hotelových izbieb. Uvedomil som, že ako 16-ročný som práve ja ten zodpovedný. 

#2

Už viac ako týždeň som tak upchanú dierku v nose, že som cez ňu vôbec nemohol dýchať. Skúšľal som spreje do nosa, fúkanie, no nič nepomohlo. Už som chcel ísť k doktorovi, no pre istotu som vzal baterku a veľkú pinzetu a pozrel som sa sám, že ako to tam vyzerá. Poviem vám, v živote som nevidel tak veľký sopeľ, ktorý som si vytiahol z nosa. 

#3

Mohol to byť pekný deň v práci, no môj kolega račal z ničoho nič hovoriť jeho teóriu o tom ako nás vláda plánuje zabiť a že vyvíjaú nejakú novú chorobu, vďaka ktorej sterilizujú populáciu a budú mať všetkých pod kontrolou. 

#4

Mám dnes brigádu a strážim deti rodičom, ktorí mali byť doma o polnoci.4 hodiny ráno a oni stále nie sú doma. Nie som za to vôbec platená, no ostala som. 

#5

Moja žena dnes robila s naším synom domácu úlohu z matematiky a začala na neho kričať. Prišiel som sa na to pozrieť, no nebola z toho nadšená. Povedal som jej, že väčšina z jej výpočtov je chybných, zatiaľ čo náš syn to vypočítal správne. A teraz je samozrejme na mňa naštvaná, pretože nejde matematika. 

#6

Dnes som prišiel na univerzitné študijné oddelenie a čakal som tam dve hodiny, aby som si mohol upraviť rozvrh. Keď som sa konečne dostal k referentke, tak mi povedala, že prv sa musím zapísať online a musí mi to potvrdiť, aby som tam mohol prísť. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre