in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #105 : Keď ti rodičia (ne)úmyselne uškodia.

Môžeme povedať, že rodičia sa v drvivej väčšine snažia urobiť všetko pre dobro ich detí, no občas to jednoducho nevyjde a dostanú detí do ešte väčšieho prúseru. Niečo podobné zažilo aj niekoľko ľudí z dnešného článku spolu s rôznymi inými nepríjemnými situáciami.

 

 

#1

Chcel som si kúpiť auto, tak mi rodičia odporučili jedného súkromného predajcu už používaných áut, tak som si od neho kúpil auto. Keď som išiel domov, tak mi volali rodičia, že ich auto sa pokazilo. Kúpovali si ho od toho istého predajcu minulý týždeň.

 

#2

Konečne som prišiel na to, že prečo sa mi tak prehrievala grafická karta na PC. Môj brat odpojil ventilátor, ktorý ju chladil, pretože bol vraj príliš hlučný, keď hral hry. Teraz vďaka tomu musím vysoliť peniaze na novú grafickú kartu.

 

#3

Zastavili ma policajti, pretože som nemal spravenú pravidelnú servisnú prehliadku. Bol som na nej pred dvomi týždňami, no keďže študjujem na vysokej škole mimo svojho mesta, tak som si ju dal poslať domov. Moja mama ale nevedela, že čo to je, preto ani nezaplatila za jej dobierku nejaké drobné. Takže teraz musím zaplatiť pokutu.

 

#4

Dnes som prišla na to, že môj priateľ, s ktorým som tri roky, sa počas celého nášho vzťahu snažil zblížiť s mojou mamou, pretože je to vraj veľmi solídna “MILFka“.

 

#5

Som objednaná na istú zubnú operáciu, no už mám pomerne silné bolesti a opúchajú mi ústa. Doslova vyzerám ako čipmank, tak som musela ísť do lekárne, aby mi dali nejaké lieky, keďže sa blížil Deň matiek. 

 

#6

Vymkla som sa z môho domu a strašne mi trebalo ísť na malú potrebu. Čakala som možno aj hodinu na môjho priateľa, kým prišiel domov. Keď som ho konečne uvidela, tak som sa pocikala od radosti.

 

 

 

zdroj

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre