in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #106 : Keď chceš dobre, no ešte skončíš za zlého.

Sú dni, keď sa nepodarí možno tak jedna vec za celý deň, tak len mávneš rukou, no potom príde ten jeden deň, kedy sa ti nedarí absolútne v ničom. Aj takéto dni raz prídu, tak sa dnes zabavte na príbehoch iných ľudí, ktorí mali presne takýto deň.

 

#1

Dnes mi môj priateľ navrhol, že spraví raňajky. Keďže väčšinou varím ja, tak som si povedala, že je to príjemná zmen. O 4 hodiny neskôr sme s priateľom sedeli na chodníku pred domom, keď hasiči definitívne uhasili požiar a prezereli zbytky našej kuchyne. 

 

#2

V noci mi prišlo zle a musela som vracať. Keďže som nemala poblízku žiadne vedro ani nič iné, tak som sa vyvracala na podlahu. No, keďže bola tma, tak som si nevšmila moju mačku, ktorá ležala presne na mieste, kde som sa vyvracala. Nebola vôbec nadšená a vrhla na mňa strašný pohľad, no potom sa nakoniec aj ona povracala.

 

#3

Po dlhom dni v práci som prišla konečne domov a mala som strašnú chuť na mix orechov, ktoré som si včera kúpila. No keď som si zobrala obal, tak som zistila, že sa v ňom nachádzajú už len mandle a arašidy. Ostatné orechy zjedol môj muž a ešte sa aj priznal, že zabalil ten obal tak, aby vyzeral nedotknutý. 

#4

Moja mama stále trávi čas s mojou ex, pretože hovorí, že aj keď sme rozvedení, tak neznamená, že nemôžu byť kamarátky. Moja ex je žena, ktorá ma nechala vychovávať cudzie dieťa 3 mesiace, než sa mi niečo začalo zdať podozrivé, tak som si urobil test otcovstva. 

#5

Jedna moja blízka kamarátka mi povedala, že nemá žiadne plány na svoje narodeniny. Prišla som ale na to, že klame. Ona a jej niekoľko iných kamarátok išli do reštaurácie na večeru, no nejak asi sama zabudla, že je to presne tá reštaurácia, v ktorej pracujem. 

#6

Mal som dnes naplánovaný let, tak som prišiel 3 hodiny pred odletom na letisko, aby som mal istotu. No bol tak unavený, že na celé tri hodiny som zaspal a zmeškal som svoj let. No musím povedať, že to bol najlepší šlofík za celý môj život. 

 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre