in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #107 : Vzťahy na pracovisku by mali byť tabu.

Či už chcene alebo nechcene, občas sa stane, že si padneme do oka s niekým na pracovisku. No v TV sme mohli sme vidieť nepočetne veľa filmov a seriálov, ktoré jasne dokazujú, že to nie je dobré. V dnešnom článku sa pozrieme na niekoľko príbehov zo života, v ktorých hlavnú rolu budú mať vzťahy na pracovisku.

 

#1

Neviem prečo mi to trvalo tak dlho, no až dnes som zistila, že moja najlepšia kamarátka robí v jednej firme s mojím manželom. Volá ju “pracovná manželka“. Nemala som ani tušenia, že robia spoločne a už vôbec nie, že ju volá takto. A čo je ešte lepšie, tak ona ho ma uloženého ako “pracovný manžel“ a samozrejme všade majú srdiečka. Tvrdia, že medzi nimi nič nie je, no toto mi príde príliš.

 

#2

Dnes som pochopila, že pokiaľ sa skráti komunikácia medzi istými ľuďmi, tak sa predlžuje medzi inými. Môj muž mi už nehovorí o svojom dni ale stále si len píše s kolegyňou mimo práce. Stále ale trvá na tom, že je to len kolegyňa a nič viac, a že má právo na kamarátov.

#3

Prišla som na to, že môj manžel, s ktorým sme 12 rokov svoji spí s mojou najlepšou kamarátkou, dokonca aj možno dlhšie, než sme spolu. A najväčší gól na tom bolo, že urobila zo mňa tú zlú, lebo som na to prišla.

#4

Manžel ma vzal na firemný večierok. Spoznala som sa tam s jeho kolegyňou, o ktorej doma dosť hovorí. Keď sa na mňa pozrela po predstavení, tak vyzerala dosť sklamane a povedala môjmu manželovi : „Manželka? Povedal si, že si slobodný!“ Sme manželia 7 rokov.

#5

Dnes som prišla do manželovej práce, pretože som mu chcela doniesť obed. Predstavila som sa ako jeho žena, no jeho asistentka mi povedala, že jeho “žena“ je momentálne v jeho kancelárii.

#6

Pracujem v menšom obchode a samozrejme, že tam aj upratujem. Tak som dnes umývala podlahu, keď v tom jeden zákazník vzal fľašu so sladkým nápojom a rozlial ju všade po podlahe, ktorá už bola umytá.

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre