in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #69 – Toto od svojho muža počuť nechceš

JTMJ je späť a sa vracia v plnej paráde! Skutočné ľudské príbehy, pri ktorých si musíte povedať, že život je na h*vno. Ak by ste mali slabšiu chvíľku, tak si určite aj ponadávate. Ak máte nejaké podobné príbehy, tak sa o ne nezabudnite podeliť v komentároch. A teraz sa poďme pozrieť na tie príbehy, ktoré píše sám život.

 

     

#1

Dnes som sa pohádal s otcom. Povedal som mu, že je geriatrický blázon. Na to mi odpovedal : „Aspoň viem, že kto je môj biologický otec.“ Doteraz nad tým premýšľam a netuším, či si robí srandu. 

#JTMJ

 

        

#2

Po dlhšej dobe idem konečne na rande, a tak som si kúpila drahší rúž na pery. Hodinu potom, čo som si ho aplikovala, sa mi nehorázne nafúkli pery, že vyzerám ako nafukovacia panna. 

 

        

#3

Dnes som chcela hĺbkovo upratovať, no moja mama si myslela, že jej klamem, tak mi povedala, aby som s ňou išla nakupovať. V obchode mi povedala, že jej vôbec nepomáham a keď sme prišli domov, tak na mňa nakričala, že prečo mám taký neporiadok. 

        

#4

Práve dnes mi došiel nový pas spolu s tým starým, kde mám 20 rokov starú fotografiu. Porovnávala som fotografie a prišiel môj muž, aby si ich pozrel. Zasmial sa a povedal : „Čas je krutý.“ 

 

       

#5

Dnes som sa prvýkrát po dvoch mesiacoch od nasťahovania pozrel na náš drvič odpadkov. Ukázalo sa, že ten hnilobný zápach nebol od odpadkov alebo vecí, ktoré sme tam hádzali ale od pravdepodobne podrveného hniezda potkanov. 

 

      

#6

Rozhodol som sa dnes navštíviť sestru a vzal som zopár psích krekrov pre jej psa. Takmer som na nich zabudol, no jej pes ich rýchlo vyňuchal blízko môjho rozkroku, pretože mám dieru vo vrecku. Snažil sa k ním dostať cez moje “gule“ a čím viac som sa ho snažil odstrčiť, tým rýchlejšie začať žuvať. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre