in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #79 – Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie

V živote každého človeka sú rôzne fázy, v ktorých sa človek mení, no stále by tá zmena mala priniesť niečo dobré. V dnešnom článku sa ale pozrieme na niekoľko životných zmien, ktoré však nepriniesli nič dobré, ba naopak takmer úplne zničili iné ľudské životy.

 

 

#1

4 mesiace chodím s jedným dievčaťom a dnes sa mi priznala, že má tri deti, takže ak sa vezmeme, tak budem nevlastným ockom. Chodíme spolu tak krátko a už hovorí o manželstve a starostlivosti o deti, ktoré nie sú ani moje. Veľmi rýchlo som bol preč. Zbytočne premrhaný jeden mesiac. 

 

#2

Tento rok som strávil Silvester sám doma, len s mojou mačkou, pretože každý okolo mňa sa rozhodol tráviť čas vo veľmi malej spoločnosti, úzkom rodinnom kruhu alebo boli chorí. 

 

 #3

Naša dcéra si prechádza svojou “vegán fázou“ a dnes nám odpojila našu garážovú chladničku, v ktorej uskladňujeme mäso. A výsledok? Zhnilo nám mäso za viac ako 1000€. Môj muž je tak nahnevaný, že odišiel do posilňovne a už 6 hodín nie je doma. 

 

#4

Hneď po Vianociach ma opustil muž a otec mojich detí a skutočne neviem, že ako sa s tým vyrovnať. Neviem si teraz predstaviť, že budem sama na všetko a hlavne na deti. Chcem sa zobudiť z tejto nočnej mory. Mám totálne zlomené srdce a to nie len kvôli sebe ale hlavne kvôli deťom. 

 

#5

Dnes ma moja šéfka stále oslovuje menom mojej kolegyne, bez ohľadu na to, že koľkokrát ju opravím. Všetci v práci máme menovky a s kolegyňou sa na seba vôbec nepodobáme. Netuším, prečo to robí, no myslím si, že to robí naschvál, aby vyskúšala moju trpezlivosť.

 

#6

Moja 16-ročná dcéra si pomyslela, že počas štedrovečernej večere bude vhodné povedať, že čaká dvojičky a samozrejme si ich chce nechať. Čo je na tom najhoršie je, že nevie, kto je otec. Tak Šťastné a veselé. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Poznáme predpoveď Baby Vangy na rok 2024. Podľa jej slov nás nečaká nič dobré

15 krásne usporiadaných vecí, ktoré sú pastvou pre oči #1