in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #80 – Postav sa svojmu strachu a príde ďalšia trauma

Všetci máme nejakú slabinu alebo nejaký iracionálny strach a možno raz príde chvíľa, kedy sa mu rozhodneme postaviť. Všetko prebieha v poriadku, no potom sa stane niečo, čo váš strach ešte znásobí. Takáto vec sa možno stala aj vám, preto neváhajte a pozrite sa dnešnú dávku príbehov zo života.

 

#1

Dnes som sa konečne postavil svojmu strachu z ihiel a dal som si vytrhnúť svoje zuby múdrosti. No pri poslednom zube bolo počuť hlasné prasknutie. Zlomil sa mi koreň, ktorý ostal v čeľusti. Nakoniec ho bolo treba vyvŕtať. 

 

#2

Dnes náš syn a jeho priateľka zrušili svadbu kvôli mojej už ex-manželke, pretože sa z nej vykľula príšerná svokra. Robila veľa zlých vecí ale posledná kvapka bola, keď zavolala do obchodu, odkiaľ mala mať nevesta šaty a zrušila objednávku, pretože v nich vraj vyzerala ako “štetka“. A teraz som v situácii, že ma ani syn nepozval na svadbu. 

 

#3

Dnes môj otec prišiel o 3 hodiny skôr domov, lebo dostal v práci výpoveď. Vyhodili ho, pretože pre neho nemali prácu a nemohli nájsť nič, na čom by mohol pracovať. Nemali by si takéto veci riešiť v predstihu? 

 

#4

Je známe, že v staršom veku sú ľudské kosti krehkejšie, no nevedel som, že až tak veľmi, že dnes si moja 80-ročná babka zlomila rameno pri kýchaní. Keď som to vysvetlil lekárovi na urgentnom príjme, tak sa začal smiať. 

 

#5

Dnes, znova, potom čo som začal s niekým mesiac randiť a myslel som si, že sa všetko vyvíja skvelo, tak som sa ráno zobudil so správou : „Si vážne pekný a skvelý človek, no necítim sa na vzťah.“ 

 

 

#6

Ešte pred Vianocami sa stala taká vec, že náš šéf bol veľmi smutný, pretože nikto nechcel ísť na vianočnú párty, na ktorú zaobstaral jedlo aj pitie. Jediný problém bol ten, že to naplánoval na 25.decembra na obed. Asi nechápal, že všetci budú so svojimi rodinami a nie v práci. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 náhodných a vtipných fotografií z ulíc #1

Lacnejší majstri