in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #81 – Žiaden človek nedokáže byť tak skúpy ako tvoj šéf

V dnešnej dobe má určite veľa z nás pocit, že naši šéfovia si myslia, že sme niekde v 13. storočí, oni sú našimi pánmi a my máme byť radi, že máme aspoň niečo. A možno to aj tak funguje, keďže rozdiel v plate medzi šéfom a zamestnancom je častokrát na tom podobne ako kedysi v stredoveku. Netreba ale vešať hlavu, sú aj horšie chvíle v živote, ktoré možno nájdete v dnešnom článku.

 

#1

Dnes mal byť môj ujo starejším na našej svadbe. No spojil sa s mojím otcom a spravili taký vtip, že to otočili na to, že je to pohreb môjho snúbenca. Každý sa smial, len môj snúbenec nie. So slzami v očiach utiekol spred oltára. Nemôžeme ho nikde nájsť a nezdvíha ani telefón.

 

#2

Moja dcéra išla k jej najbližšej kamarátke na týždeň, ktorá býva tri hodiny od nás. No nakoniec prišla už po pár dňoch, lebo jej mama zrazu ochorela. A teraz je zle aj mojej dcére a ako sa ukázalo, jej mama má silnú chrípku.  

 

#3

Dnes mi šéf povedal, že ako chce vynoviť svoju kanceláriu. Máme zamestnancov, ktorí dostávajú minimálne mzdy a on aj napriek tomu chce súkromnú kúpeľňu, veľkú TV, gauč, PlayStation a rôzne iné drahé dekorácie. A to všetko v kancelárii, ktorá je väčšia ako môj jednoizbový byt. 

 

#4

Dnes som náhodne stretol spolužiaka zo základnej školy, ktorého som dlho nevidel. Začal hovoriť o tom, že aký som bol zlý, že som ho nepozval na moju narodeninovú oslavu, keď som mal 12. Teraz máme 50 rokov a oslava bola zrušená, pretože mi zomrel dedko. A aj napriek tomu, sme neboli kamaráti, len som sa s ním občas stretol, lebo mi ho bolo ľúto. 

 

#5

Dnes počas hádky, pravdepodobne zo silného hnevu, mi môj priateľ, ktorého mám 7 rokov, povedal, že nie som súčasť jeho rodiny, neplatím účty, takže sa nemám vyjadrovať. A to všetko preto, lebo som chcela dať názor na nové bývanie, v ktorom budem bývať s ním a jeho rodinou po našej svadbe o pár mesiacov. 

 

#6

Dnes som prišiel na to, že moja ex mi ničí každú možnosť ísť na rande a neustále sa vypytuje mojich priateľov na informácie o mne a že prečo sa s ňou nerozprávam. Rozišla sa so mnou cez správu, pretože sme od seba ďaleko a aj to spravila po dvoch týždňoch ignorovania. Obaja sme vedeli, že ak do toho chceme ísť, tak to bude vzťah na diaľku, pretože chodí na vysokú školu, no ona si to vzala asi po svojom. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 fotografií škaredých a zlých domov v Belgicku #2

Majstri na nezaplatenie