in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #82 – Keby skúposť kvitla, veľa ľudí by chodilo ako orgován

Predstavte si, že celý život sa snažíte žiť zdravo – obmedzujete sa v strave a snažíte sa jesť len to zdravé, cvičíte, proste robíte všetko, aby bolo dobre. A aj napriek tomu vás postihne nejaká choroba, napríklad infarkt, ktorá sa málokedy spája so zdravým životným štýlom. Čo z toho vyplýva? Že nech sa človeka akokoľvek snaží, zlým veciam sa niekedy nevyhne. Užite si dnešný článok.

 

 

#1

Dnes som mal takú strašnú bolesť brucha, že som sa nedokázal ani postaviť. Skončilo to tak, že som sa pos*al. Mám 13 rokov.

 

#2

Kedysi som bol šikanovaný za to, že trávim veľa času za počítačom, hrám počítačové hry a mám online kamarátov. Dnes sú všetky tieto veci považované za ‚cool‘. Kiežby som mal normálne detstvo a priateľov, no vtedy sa so mnou nikto nechcel kamarátiť. 

 

#3

Dnes som bola prepustená z nemocnice po infarkte. Ja, zdravá 37-ročná žena, ktorá žila zdravým životným štýlom a nemá v rodine žiadne problémy so srdcom. Doktori nevedia, že prečo sa mi to stalo. Taktiež namiesto toho, aby mi nejak poradili, tak mi povedali, že môžem žiť tak isto a len dúfať, že sa to nestane opäť. 

 

#4

Spýtal som sa šéfa, či plánuje dočasne zamestnať nejakých zamestnancov, nakoľko tri moje kolegyne idú na materskú na 2 roky. Zasmial sa nad tým a povedal, že moje oddelenie to bude musieť nejak zvládnuť. Som jediným členom, ktorý tam ostane. Nasledujúce dva roky teda budem musieť nejakým spôsobom robiť prácu štyroch ľudí

 

#5

Dnes som sa dozvedel, že ma moje deti neznášajú a úspešne ma ignorujú. Moja žena má bipolárnu poruchu a prisahal by som, že aj napriek tomu, že sme ženatý 20 rokov, tak ma taktiež neznáša. K tomu, aby nebolo málo, tak zo mňa práca vysáva život. 

 

#6

Dnes prišla moja ‚psycho‘ sestra domov. A prečo? Aby zmanipulovala mojich rodičov, aby jej dovolili bývať tu zadarmo. Moja mama jej vybudovala novú spálňu, ktorá je dvakrát tak veľká ako moja, aby tam mohla pohodlne s*xovať s mojím ex. Zarába štyri krát toľko, čo ja, no nemusí platiť za nájom. A to dom vlastním ja s mamou. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

O čom budú noví Ghostbusters: Frozen Empire?

Niekoľko fotografií, vďaka ktorým zažijete silnú nostalgiu