in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #84 – Keď si z teba život robí srandu

Určite poznáte tie chvíle v živote, keď zažívate nejakú vážnu situáciu a niekto si z vás ešte aj robí srandu? Vtedy vám už idú prasknúť všetky nervy a nakoniec sa aj ukáže, že to nie je nič vážne , no vám za ten čas už osiveli vlasy. Aj takéto a iné situácie, ktoré ponúka život, nájdete v dnešnom článku.

 

 

#1

Dnes som si išiel vyzdvihnúť balík na miesto, kde mi Amazon napísal, že je. Prišiel som tam, no nemali ho tam, aj napriek tomu, že v aplikácii mi ukazovalo, že tam je. Ukázalo sa, že balík je na druhom konci mesta. Toto sa mi stalo už druhýkrát za mesiac. 

 

#2

Dnes sa mi pokazilo auto. Prišiel po mňa kolega z práce a následne po mňa prišiel manžel. Išli sme teda vziať naše auto, no už tam nebolo. Panikárila som 10 minút z toho, že nám ho niekto ukradol. Následne prišiel ku mne môj manžel so smiechom, že už ho vzal predtým.

 

#3

Dnes som prišiel o 16 tisíc $. Prišiel som do predajne áut, vybral auto a zaplatil som aj za doručenie na adresu. Už mi malo byť doručené, no predajca sa úplne vyparil aj s autom. Polícia aj banka mi nejak nepomohli, a tak som prišiel o svoje peniaze. 

 

#4

Dnes ma udrel môj manžel a mám veľkú modrinu okolo oka. Nie, nebolo to žiadne domáce násilie ale niečo zle sa mu snívalo a buchol ma v spánku. Neberiem to nijak vážne, ešte sa z toho aj stále smejem, no mám dnes večer veľmi dôležité stretnutie. 

 

#5

Dnes mám už šiestu dvojitú pracovnú zmenu za sebou a ešte 4 pred sebou. Robím nad rámec, takže by som sa nemal sťažovať, no dnes mi žena napísala, že ide večer do mesta a očakáva, že keď sa vráti, tak dom bude uprataný. No neviem, že ako si s tým poradím. 

 

#6

Dnes som bol donútený k tomu, aby som do práce prijal neter nášho šéfa. To ‚dieťa‘ bolo dvakrát vyhodené z  vysokej školy, čo by som jej mohol v pokoji prepáčiť, keby sa aspoň snažila. No ona je absolútne nepoužiteľná, k tomu je strašne lenivá a z môjho pohľadu aj strašne hlúpa. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

„Schmigadoon“ zrušený po dvoch sezónach na Apple TV+

Video so žiadosťou o ruku, akú ste ešte nevideli – keď krabičku s prsteňom zveríte tomu nesprávnemu