in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #85 – Keď sa ti nevydarí rande

Niektorí ľudia by povedali, že vnútorná bolesť nebolí a že ľudia sú len precitlivení. No opak je žiaľ pravdou. Svoje by o tom vedeli povedať ľudia, ktorých krátke príbehy sme si dnes pre vás pripravili. Či už ide o skazené rande alebo zlomené srdce, každého by v danej chvíli zabolelo srdiečko.

 

 

#1 

Dnes mi jeden z mojich kamarátov, ktorý sa mi páči odkedy som ho stretla prečítal jednu z najkrajších básní, ktoré sám napísal. Potom, čo to dočítal, mi povedal, že je to pre dievča, ktoré sa mu páči, a tak sa ma opýtal, že či je tá báseň dobrá. 

#2

Moja tajná láska ma dnes pozvala k sebe domov, no neplánovane som sa tam stretol aj s jej otcom. Z ničoho nič mi ale povedala, že jej priateľ, o ktorom som vôbec nevedel, má chvíľu čas, tak že na poslednú chvíľu idú na rande. Skončilo to tak, že som ostal sedieť v kuchyni s jej otcom. 

 

#3

Poznáte ten pocit, keď sa zobudíte a zistíte, že vám popraskali cievky v oku? Pracujem ako opatrovateľka vo firme, kde polovica ľudí dostala to isté, čo ja. Žijeme v štáte, v ktorom je povinnosťou ísť na PN, no ľudia stále nosia ich choré deti. Už mesiac je takáto situácia a mám pocit, že to nikdy neskončí. 

 

#4

Dnes som sa pošmykol a spadol na chodníku, ktorý vyzeral byť úplne v poriadku, až na tento úsek. Tak som sa rozhodol, že sa nejak premôžem a pôjdem na bicykel. No trošku som sa prerátal, pretože ľad bol na celom zvyšnom úseku a do cieľa mi ostávali asi 3 kilometre. 

 

#5

Dnes som si chcel len tak zo zvedavosti spraviť test, či nemám náhodou ADHD. Asi v polovici testu som stratil pozornosť, začal som sa nudiť, tak som to vzdal. Zdá sa, že ani na to nepotrebujem test. 

 

#6

Pozval som dnes večer k sebe dievča z Tindra, aby som jej navaril. Spravil som jej gnocchi, pretože ich nikdy predtým nejedla. No nejak mi zabudla povedať, že má silnú intoleranciu na laktózu. A tak strávila asi polhodinku na toalete. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

„Tichá chôdza je nový trend, ktorý ovláda mladých ľudí ​

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #382 – väzeň babrák alebo ako dosiahnúť čokoľvek, čo si zaumienite