in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #86 – Všade samé aféry

Mnohí to poznáte – pokojne si sedíte doma s rodinou a zrazu začnete vo vzduchu cítiť také to jemné napätie. A ani sa nenazdáte a začnete sa hádať ako v nejakej reality show, ktoré ste nedávno pozerali v TV. Ale čo je horšie, vyústi to do takých extrémov, ktoré by ani v žiadnom programe neodvysielali. Takéto aj podobné prípady nájdete v dnešnom článku.

 

 

#1

Mal som dnes prvú službu ako vyhadzovač. Prišiel som trochu neskôr a nestihol som sa stretnúť so všetkými kolegami. Neskôr v noci chcel sa silou mocou do vnútra chcel dostať nejaký dosť opitý chlap. Povedal som mu, že máme plno a že jednoducho musí počkať. No jeho to nezastavilo a nakoniec som ho musel pritlačiť na podlahu. Ukázalo sa, že je to majiteľ. 

#2

Moju priateľku dnes vyhodili z práce, pretože sa priveľmi hádala so svojou kolegyňou. Zistil som, že dôvodom tej hádky bol nejaký ich príťažlivý kolega, ktorý sa vyspal s tou jej kolegyňou. Mám taký pocit, že by som sa s ňou mal rozísť. 

#3

Moja mama trucuje, pretože som jej nedovolil starať sa o môj dom, zatiaľ čo budem 4 mesiace preč. Jej dom je ako skutočný chliev a hanbil by som sa žiť v takom neporiadku. Kvôli nej mám aj nutkanie neustále dôkladne upratovať, aby môj dom neskončil rovnako. No ona si stále myslí, že by som jej mal dôverovať a nechať ju upratovať môj dom.

 

#4

Počas romantickej prechádzky dnes večer v parku, v ktorom sme mali prvé rande, môj manžel narazil do stromu, pretože sa pozeral na ženu, ktorá sedela na tráve v takej polohe, že jej mohol vidieť pod sukňu. Veľmi romantické od neho. 

 

#5

Dnes som sa uchádzal v národnej súťaži v športe, ktorý robím, no nikto z mojej rodiny neprišiel, aby ma podporil. Ani moja žena, deti, rodičia, súrodenci… proste nikto. Bola to jediná možnosť vidieť ma v takej súťaži, pretože už starnem a budem musieť prestať. Tak ďakujem mojej rodine za nič. 

 

#6

Dnes sa nenávisť medzi mojím mužom a mojou mamou strašne vyostrila. No až dnes som sa dozvedela, že prečo. Bola jeho riaditeľkou na strednej škole a keď bol on na vysokej škole, tak mali spolu aféru, krátko predtým, než ma spoznal. Krásny rodinný románik. 

 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre