in

JTMJ: Vtipné príbehy, ktoré píše sám život #87 – Žena si vždy nájde dôvod na hádku

 

 

V súťaži o najzábavnejšiu aktivitu našej planéty, ktorá by mohla konkurovať olympijským disciplínam, by určite získala zlatú medailu hra nazvaná ‚Žena hľadá hádku‘. Od najjednoduchších vecí ako ukladanie riadu až po nezmysly ako náhodné pohľady, ženy majú neprehliadnuteľný talent v nájdení dôvodov na vyvolanie hádky. Takéto a aj takéto prípady zo života nájdete v dnešnom článku.

 

#1

Dnes som šiel autobusom do obchodu, pretože to mám ďaleko od domu a k tomu bol ešte aj mrazivý deň. Došiel som tam o jednej poobede a bolo zatvorené, pritom mali mať otvorené do desiatej večer. Tak som šiel naspäť na zastávku a ušiel mi autobus. Musel som ísť domov na pešo. Po ceste som sa ešte pošmykol, spadol a celé chodidlá som mal mokré od špinavej ľadovej vody. 

 

 

#2

Môj priateľ dnes minul polovicu peňazí, ktoré sme mali našetrené na dovolenku, na novú kameru. A jeho dôvod? Povedal, že veľa youtuberov odchádza z platformy a je to super šanca ako sa dostať k peniazom. 

 

#3

Moja manželka ma dnes obvinila z toho, že som pokazil práčku. Keď som jej povedal, že tento týždeň som ju ani nepoužíval, tak hneď to otočila na mňa a začala ma viniť z toho, že nerobím dosť domácich prác okolo domu, čo je absolútny nezmysel. Každý robí to svoje, no ja si myslím, že len jednoducho má chuť sa hádať

 

#4

Dnes som po 12tich rokov odstúpil ako vedúci tímu. Spravil som veľa pre tím, robil som zbierky, organizoval som eventy, proste všetko čo bolo treba. Ostatní ľudia spravia nejakú maličkosť a získajú titul “Hviezda mesiaca“. Zatiaľ čo ja som robil oveľa viac a nikdy som nedostal takúto poctu za 12 rokov. Ani nikto nepovedal “Ďakujem“ , keď som odišiel. 

 

 

#5

Dnes sa môj opitý otec snažil dokázať, že aké ľahké by bolo pre lupiča vlámať sa do domu. Vzal tehlu a hodil ju do môjho okna. No našťastie minul, odrazila sa od steny, pristála na aute mojej manželky, rozbila čelné sklo, zošmykla sa po kapote a urobila dlhý škrabanec. 

 

#6

Dnes som sa po robote dostala do zápchy, keď som sa ponáhľala pre dcérku do škôlky. Prišla som takmer na čas, meškala som jednu minútu. Za tú jednu minútu meškania, mi dali pokutu 100$. Boli to moje posledné peniaze pred výplatou. 

 

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

2 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Dede
20 dni dozadu

Čo z toho je vtipné?

Mat
19 dni dozadu
Odpovedať   Dede

Tiež by ma zaujímalo…

Taylorinu tvár jej bývalý potetoval proti jej vôli. Teraz dostane šancu začať nový život

Drastická premena zubov brazílskej ženy sa stala virálnou